4. kolo: Crvena zvezda – Spartak 3:2 (1:1)

U četvrtom kolu Linglong Superlige Srbije Crvena zvezda je savladala subotički Spartak sa 3:2 (1:1).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti prvu utakmicu 4. kola Linglong Superlige između Crvene zvezde i subotičkog Spartaka.
Kraj!
Fenomenalan meč na "Marakani".

Ima i srpski fudbal nešto lepo da ponudi.
90' Igraće se još tri minuta nadoknade vremena
89' Savković je pogodio "samo" živi zid
88' Evo velike prilike za Spartak
Pankov je oborio Tufegdžića na 17 ili 18 metara od gola Borjana.

Biće to opasan slobodan udarac.
87' Spartak pokušava da dođe do boda
Gosti su, čini se, ostali bez daha, ali se ne predaju.
82' Drugi debi Gejlora Kange
Gabonac je konačno upisao nastup u timu Dejana Stankovića.
73' GOOOOOL!
Nemanja Nikolić je vrlo smireno izveo penal i pogodio za 3:2.
72' Penal za Spartak!
Ben je skrivio jedanaesterac.
70' GOOOOOL!
Tomane za 3:1.

Katai je izveo korner sa leve strane, Pankov sa prve stative prebacio na peterac, a tamo je Portugalac pogodio mrežu.
66' GOOOOL
Ben ovog puta nije propustio šansu.

Njegoš Petrović je šutirao sa distance, golman Dujmović odbio loptu pravo na nogu Benu koji je pogodio za 2:1.
64' Zicer za Bena!
Katai je probio po levoj strani, uposlio svog napadača koji je sa svega četiri metara šutirao u Dujmovića.

Golman Spartaka blista na ovom meču.
62' Udarac Spiridonovića
Zvezdino letnje pojačanje je tuklo levom nogom sa 20-ak metara, izblokiran je i biće to korner za crveno-bele.
55' Zvezda pritiska Spartak
U prvom poluvremenu "golubovi" su držali visok ritam igre, ali u uvodnim minutima nastavka Zvezda kontroliše tempo.
50' Izmena i u ekipi Spartaka
U igri je Mile Savković, a izašao je Srećković.
Dvostruka izmena u timu Zvezde
Stanković je odreagovao sa Spiridonovićem i Gobeljićem
Nastavljena je utakmica!

Kraj prvog poluvremena!
Fantastičnih 47 minuta na stadionu "Rajko Mitić"!

Videli smo prilike na obe strane, promašen penal, dva gola u razmaku od stotinak sekundi.

Možemo samo da se nadamo da će isto toliko uzbuđenja biti i u nastavku.

41' "Šutni jeee!"
Takav je bio komentar trenera Spartaka Vladimira Gaćinovića posle solo-prodora Nemanje Nikolića koji se nije završio udarcem ka golu Borjana.
38' Sjajan šut Vulića
Ali, golman Spartaka je bio na mestu.
34' GOOOOOL!
1:1!

Munjevito je odgovorio Spartak, a strelac je bio Tufegdžić posle dodavanja Nikolića.
32' GOOOOOL!
Ben je realizovao dobru akciju Crvene zvezde i doveo domaće u vođstvo!
26' Dujmović brani penal!
Ben je izveo najstrožu kaznu, ali je golman Spartaka uz pomoć stative odbranio taj pokušaj

Ostaje 0:0.
25' Penal za Zvezdu!
Rodić je pao posle duela sa Dunđerskim i Simović je odmah pokazao na "belu tačku".
18' Ben nije uspeo da sprovede loptu u praznu mrežu
Gajić je sve odradio, pripremio šansu za Bena, ali je on ostao kratak i nije uspeo da ubaci loptu u gol.
10' Prečka!
Katai je pogodio prečku posle udarca sa distance.

Lopta je na putu ka golu zakačila jednog igrača u bloku.
8' Novi opasan napad gostiju.
Srećković je pobegao po desnoj strani i uposlio Tufegdžića u kaznenom prostoru.

Da je bolje primio loptu bio bi u gol šansi.
6' Borjan na velikim iskušenjima!
Napada Spartak!

Novu priliku imali su posle šuta Miloševića, a loptu je skrenuo Tekijaški, ali nedovoljno da se matira Borjan.
5' Još jedna velika prilika za goste!
Nemanja Nikolić je šutirao glavom, a Borjan krajnjim naporom je izbio u korner.
1' Ozbiljna prilika za Spartak!
Pankov je kratko vratio loptu do Borjana, a na nju krenuo Nikolić.

Lopta se odbila do Tufegdžića koji je sa 30-ak metara pokušao iz prve da pogodi prazan gol, ali je promašio.

Tom prilikom se povredio kapiten Zvezde Milan Borjan.