Crvena zvezda – Proleter 2:1 (2:1)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Proleter rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici Linglong Superlige Srbije.

CZV   PRO
  2 :  1
KRAJ
93' Dobar šut Rodića
Ovo je prvi ozbiljniji napad još od 48. minuta utakmice. Posle uspavanke u drugom poluvremenu, ROdić je uspeo da zapreti, stavi golmana Proletera na muke i to je to
91' Još 3 minuta sudijske nadoknade
88' Prvi žuti karton
Marjanović je faulirao Sanoga i zaradio javnu opomenu
87' Bez pravih prilika, Zvezda kontroliše meč
80' Slobodan udarac za Proleter u opasnoj zoni
Odličan šut, brani Borjan
Prekinut meč zbog bakljade
18.362
Broj posetilaca na stadionu Rajko Mitić

64' Ivanić poklanja loptu Proleteru
Dobio je Ivanić odličnu loptu, bio je u šesnaestercu sa leve strane, ali je njegov pokušaj centaršuta završio u rukama Petrića i Proleter dobija napad "na poklon"
60' Ponovo preti Zvezda
MIlunović je sa nešto veće udaljenosti probao baš kao i Degenek u prvom poluvremenu, samo je ovaj šut daleko manje opasan
55' Mirno na startu drugog poluvremena
Nema previše aktivnosti u nastavku susreta, niko se ne zaleće i čekaju se prave šanse

48' Tomane u šansi, ništa
Posle samo nekoliko minuta u igri je Tomane došao do 1 na 1 sa golmanom Petrićem, Ivanić ga je sjajno uposlio, ali rezultat se nije menjao
46' Počelo drugo poluvreme
45' Kraj prvog poluvremena
42' Uporan Proleter
Gosti stvarno igraju dobro, hrabro i požrtvovano. Željni su igre, željni su gola
37' Goooooooooooool
Preokret! Crvena zvezda vodi sa 2:1, Gajić je strelac
35' Degenek preti, Petrić brani
Bio je to snažan udarac, ali je lopta išla po sredini gola i Petrić nije imao mnogo problema da taj šut ukroti

31' Koreografija kao simbol 31. šampionske titule
29' Borjan spasio Zvezdu
Ponovo Proleter preti i ponovo je bilo opasno pred golom crveno-belih, ali je Milan Borjan odlično odreagovao i otklonio opasnost
Nova povreda
Ben je zbog povrede u 20. minutu izašao iz igre, umesto njega igra Ivanić, a sada se čini i da Leandro neće nastaviti
27' Ponovo preti Andrejević
Sa velike udaljenosti je probao strelac prvog gola. Oslobodio si Pavkova i šutirao malo pored desne stative

20' Odličan fudbal na "Rajku Mitiću"
Za sada gledamo izuzetno atraktivnu partiju i Zvezde i Proletera. Za manje od 20 minuta smo videli dva gola i neke baš dobre prilike
18' Goooooooooooool
Garsija donosi izjednačenje
13' Posle novog kornera Zvezda se odbranila
Ovoga puta je domaćin uspeo da se odbrani, Borjan je pravovremeno izleteo sa gol linije i iz peterca boksovao loptu
Zvezda proslavlja rođendan, publike ima
Ne baš najbolji start za crveno-bele, uspeli su da dozvole gostima da naprave neke opasne šanse, pa i da postignu pogodak na samom startu u ovoj poslednjoj utakmici u sezoni
5' Goooooooooooool
Andrejević dovodi Proleter do vođstva na startu utakmice
1' Počeo je meč
1' Utakmica je počela