Fudbaleri TSC-a pobedili su Crvenu zvezdu 2:1 u 29. kolu Superlige Srbije.

KRAJ!
Velika pobeda TSC-a nad Crvenom zvezdom 2:1!
Igraće se još šest minuta
Stanković nervozan
Trenera Zvezde iznevirao je potez Tomanea kada je u napadu faulirao golmana Filipovića
88' Sam finiš
Zvezda pokušava da dođe do novog gola, ali bez preterane kreativnosti.

Period sporog ritma i sa mnogo prekida...
Pogodak Milunovića
79' Simić umalo za 2:2
Zicer je imao Veljko Simić, izašao je sam pred Filipovića, ali je gađao jako loše i previsoko.
78' Gooool
Milunović, tek što je ušao u igru, postigao je gol.

Najbolje se snašao u gužvi na asistenciju mladog Radulovića i doneo neizvesnost.

TSC vodi 2:1.
70' Simić u šansi
Rezervista Simić dobro je šutirao, ali je Fiilipović intervenisao.
Gavrićeva povreda
Možda i veći problem za Zvezdu od rezultata je što je Gavrić doživeo povredu.

Napustio je teren hramljajući.

Čini se da je u pitanju butni mišić.
65' Četvorostruka izmena Stankovića
Gajić, Degenek, Gavrić i Ivanić su izašli sa terena, a ušli su Gobeljić. Milunović, Simić i Vulić.
58' TSC napada!
Borko Duronjić je stvorio sebi prostor driblingom, ali je izblokiran.

Lopta je prošla pored stative, pa je TSC dobio samo korner.

Bio je jako opasno po Borjana.
52' Borjan sprečio 3:0
TSC je imao zicer, ali je Borjan spasao Zvezdu!

Đuro Zec se našao u velikoj šansi, ali je golman gostiju odbranio.
51' Opet Nikolić u velikoj prilici!
Odbila mu se lopta na penal, šutirao je jako dobro, ali je Tomanović sprečio gol Zvezde.

Dok je leđao lopta ga je pogodila u glavu.
49' Nikolić propustio veliku priliku
Talentovani vezista bio je usamljen na drugoj stativi posle kornera, ali je jako loše udario loptu glavom.

TSC zasluženo ima dva gola prednosti!

Imao je čak i nekoliko prilika ubedljive da vodi, iako je i Zvezda imala prilike.

Pre svih Ivanić i Gajić, koji se nisu istakli pred golom odličnog Filipovića.
Filipović opet na mestu!
Poslednja šansa u prvom delu meča.

Posle kornera Degenek je pokušao da se upiše u strelce, ali je Filipović ponovo bio skoncentrisan.
45+1 Ivanić ponovo bez završnice
Loše je zahvatio loptu levom nogom posle nabačene lopte sa desne strane.
Igraće se još dva minuta u prvom poluvremenu
Zanimljiv finiš prvog dela
Probao je i Ivanić iz daljine, dobro je to uradio, ali je lopta otišla malo iznad prečke.
42' Umalo 3:0!
TSC je u istom minutu imao dve dobre prilike.

Prvo je Silađi uhvatio "drop kik", ali je Borjan dobro intervenisao i izbacio loptu u sigurno polje, a onda je Tomanović šutirao pored gola.
41' Loš udarac Veljka Nikolića
Obećavao je ovaj napad, Ivanić je pokušao da Vukanovića "spoji" sa golom, ali je Vukanović otišao previše u ugao.

Ostavio je povratan pas za Nikolića, ali je mladi fudbaler šutirao slabo i daleko iznad gola.
39' Ivanićev prodor
Vezista Zvezde probio je po levoj strani, centrirao, ali je Filipović bio dobro postavljen.

Lako je uhvatio taj centaršut koji je nagoveštavao da bi mogla da se stvori dobra prilika.
35' TSC čuva veliku prednost
Prvak Srbije pokušava da se vrati u meč, ali TSC odoleva.

Crveno-beli imaju inicijativu, pokušavaju da dođu do brzog gola, ali je odbrana čvrsta.

Organizovano se brani ekipa iz Bačke Topole i čeka šansu iz kontre.
Majstorija Lukića
27' Zvezda umalo do gola!
Ogormna prilika za Zvezdu! Gajiæ je bio sam ispred gola TSC-a, savladao je Filipoviæa, ali je sa gol linije loptu izbacio Srðan Grabež. Zanimljiv duel gledamo u Senti
Gol Varge
20' Prečka Vukanovića
Zvezdin napadač hteo je da iznenadi Filipovića sa boka.

Usledio je lob, ali je lopta pogodila prečku.
17' Lukićev gol za 2:0!
Partizanovo dete Nenad Lukiæ pogodilo je iz slobodnog udarca! Nekada veliki talenat srpskog fudbala izveo je prekid, lopta je pogodila Vukanoviæa i promenila smer toliko da prevari Borjana. Poèetatak iz snova za TSC.
16' Zvezda želi izjednačenje
Gajiæ je iz teške poziicje pokušao da iznenadi Filipoviæa, ali je golman TSC-a uspeo da odbrani. Iako je iskusni èuvar mreže krenuo u drugu stranu.
12' TSC poveo!
Sjajno je po levoj strani prošao Vasilije Ðuriæ i odlièno centrirao, a Boris Varga pogodio glavom. Zakasnio je mladi Željko Gavriæ da isprati Vargu. Borjan tu ništa nije mogao.
9' Ivanić "kratak"
Moglo je da bude veoma opasno po gol TSC-a. Zvezda je napravila višak, Ivaniæ je ostao sam na drugoj stativi, ali mu je Vukanoviæ dao loš pas. Crnogorski reprezentativac ostao je "kratak".
6' Opet TSC preti
Dve prilike u samo dva minuta za TSC. Sada je iz daljine šutirao kapiten Saša Tomanoviæ, ali je lopta prohujala pored stative.