Crvena zvezda – Mačva 1:0 (0:0)

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije pobedom nad Mačvom 1:0.

Boaći 65
  CZV   MAČ
  1 : 0
KRAJ! Pobeda Zvezde!
90' Još dva minuta na "Mitiću"
89' Dobar pokušaj Mačve
Pokušali su iz slobodnog udarca, lopta je išla pravo u Popovića koji je uspeo da reaguje.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT
82' Zvezda pred pobedom i plasmanom u četvrtfinale
76' Umrtvljen tempo meča
Zvezda je zadovoljna sa rezultatom, kontroliše igru i ne dopušta protivniku da im ugrozi gol.
70' Zvezda kontroliše ritam meča
Crveno-beli imaju više loptu u nogama i videćemo da li će uspeti da privedu utakmicu kraju.
65' Gooool – Boaći se iskupio!
Sjajno se zagradio napadač Crvene zvezde i snažnim udarcem savladao je Puletića.

59' Boaći promašio penal!
Veoma loše je izveo penal napadač Crvene zvezde i mreža Mačve ostala je netaknuta.
57' Penal za Zvezdu!
Rukom je u kaznenom prostoru igrao Pejović i Grujić je pokazao na belu tačku.
54' Odlična odbrana Popovića
Zapretila je Mačva i to ozbiljno. Šutirao je Božić, a Popović se ispružio koliko je mogao i odbranio njegov udarac.
49' Inicijativa Zvezde na startu
Fudbaleri Zvezde ušli su rešeno u drugo poluvreme da postignu gol. Za sada bez velikih šansi.
46' Počelo je drugo poluvreme!
Videćemo šta nam donosi drugo poluvreme.
45' Kraj prvog poluvremena
Bez golova posle 45 minuta igre. Imala je Zvezda šanse, ali Mačva se odlično drži i odoleva napadima.
42' Velika šansa za Boaćija
Puletić je loše procenio let lopte, ona je išla ka Boaćiju, koji je propustio veliku šansu.
37' Dobar šut Vulića
Puletić je ovoga puta mora više da se pomuči, ali je uspeo u nameri da spreči Zvezdu da dođe do gola.
35' Mačva se odlično drži
Dobro izdanje gostiju iz Šapca. Zvezda ima više loptu u posedu, napada, ali Mačva stoji dobro i još bolje se brani.

29' Slab udarac Simića
Pokušao je glavom krilni napadač Zvezde, međutim udarac je bio slab i Puletić je dobro reagovao.
26' Dobra odbrana Popovića
Mačva je zapretila, a Popović je dobro reagovao i sprečio vođstvo gostiju.
20' Solidan šut Gobeljića
Šutirao je bek Crvene zvezde, ali je lopta išla pravo u golmana Mačve. Crveno-beli ne uspevaju da stvore stopostotnu šansu.
14' Zvezda kontroliše igru
Fudbaleri Crvene zvezde imaju mnogo veći posed i uglavnom se igra na polovini Mačve.
8' Snažan šut Kanjasa
Španac je uputio dobar udarac, a golman Mačve je uspeo da reaguje i izbaci loptu u korner.
3' Dobra šansa za Zvezdu, bez gola
Gobeljić je pokušao da pronađe Boaćija, ovaj je zamalo zakasnio i sudario se sa golmanom.
1' Počela je utakmica!