Zvezda – Mačva 3:1 (3:0)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mačvu na svom stadionu rezultatom 3:1 u 10. kolu Linglong Superlige Srbije.

Dobrodošli!
KRAJ
88' Zvezda pred golom Mačve
Igra se već neko vreme na ovom delu terena, ali ipak nema promene rezultata
83' Gooooool! Mačva se "upisala"
Defanzivac Mačve se našao u pravo vreme na pravom mestu i "smestio" loptu u mrežu, 3:1.
81' Zvezda u kontri
Propala je kontra kada je lopta malo pobegla Vuliću, a u nastavku akcije Puletić se sudario sa Krstovićem i dosuđen je faul.
80' Novi korner za Mačvu
70' Milunović! Ništa od gola
Posle kornera je glavom tukao Milunović, ali je to završilo preko prečke
68' Zvezda kontroliše ritam utakmice
Zvezda je gazda na svom terenu i to je prilično jasno i u ovim momentima. Imaju veliku prednost, vode sa 3:0, a Mačva jeste imala nekoliko zanimljivih pokušaja da ugrozi gol Zvezde, međutim sve je to bilo kratkog daha.
61' Slobodan udarac za Crvenu zvezdu
Jovanović je faulirao Van la Paru. Ben je izveo slobodan udarac, dobar je to bio pokušaj, a lopta je pogodila rašlje i otišla u gol aut.
58' Opasan napad Mačve
Jeftić je imao priliku za pogodak, pa je Borjan odbranio, a potom je i Šušnjar šutira da bi Borjan i drugi put maestralno intervenisao, pa je Mačva imala samo udarac iz ugla.
50' Mačva se malo opustila
Fudbaleri Mačve su nekako konkretniji na startu drugog poluvremena. Imali su par dobrih napada, ali su na kraju ostali "praznih ruku".
46' Počelo je drugo poluvreme!
Kraj prvog poluvremena
44' Novi pokušaj Ivanića
Iz velike daljine je Mirko Ivanić želeo da ugrozi gol Mačve i postigne 4. pogodak za Crvenu zvezdu.
37' Goooooooooool!
Kanjas postiže prvi gol u dresu Crvene zvezde
32' Gooooooool! Ben!
Tamnoputi napadač Crvene zvezde se sjajno snašao, brzo došao do lopte u kaznenom prostoru i samo obišao golmana Puletića za udvostručenu prednost beogradske ekipe
30' Uglavnom se igra pred golom Mačve
Zvezda je dominantna, ima inicijativu i sjajnu igru i povrh svega konstantno napada iako ima prednost od jednog gola, pošto je Tomane u 8. minutu postigao prvi pogodak
25' Van la Para šutira, pravo u Puletića
Odlično se postavio golman Mačve i bez problema ukrotio udarac novog Zvezdinog pojačanja
22' Tomane ponovo u šansi – brani Puletić
Mijailović je oklevao da se oslobodi lopte, iskoristili su to napadači Zvezde i kreirali veliku priliku za Tomanea, ali je Puletić sprečio vođstvo Zvezde od 2:0
19' Pokušaj Vulića, gol aut za Mačvu
Vulićev pokušaj je bio neprecizan i završio je pored gola, pa golman Puletić nije morao da reaguje.
Gol Tomanea
15' Evo prilike za Mačvu.... ostaje 1:0
Fudbaleri Mačve su iskoristili grešku odbrane crveno-belih kako bi došli do nove lepe prilike, ali je udarac Jeremića izblokirao Degenek i lako je to pokupio Milan Borjan.
12' Loš centaršut Rodića
Delovao je opasno napad Zvezde koji je tekao po levom boku, ali je Rodiću lopta prešla preko noge i otišla u gol aut.
8' Gooooooool!
Posle šuta Kanjasa, Puletić je odbio loptu, a na nju natrčao Tomane i iz svoje prve šanse na meču doveo Crvenu zvezdu do prednosti od 1:0
2' Prvi opasan napad Zvezde
Tomane je odmah zapretio Mačvi, ali je bio pas neprecizan, pa se sve završilo na opasnoj šansi.
1' Počela je utakmica
Prvi napad imaju fudbaleri Mačve
 8' Tomane, 32' Ben, 37' Kanjas – Mijailović 83'