Napredak - Partizan 2:2 (2:1)

Fudbaleri Napretka i Partizana odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) u susretu četvrtog kola Linglong Superlige Srbije.

Ivanović 12', 29' - Brežančić 14', Suma 65'
  NAP   PAR
  2 : 2
Kraj susreta!
Meč je završen, Napradak i partizan podelili su plen - 2:2. Dosta brige za Savu Miloševića posebno zbog igre u odbrani, Napteku sve čestitke na borbenosti, stigli su do prvog boda.
89' Pritisak crno-belih
Partizan ima inicijativu, ali ništa konkretno od svega. Izveli su i 14. korner. Napredak se grčevito brani...Lazar Pavlović je šutirao iz izgledne pozicije, ali za malo kraj desne stative.
80' Pokušaj Tošića iz prekida
Bila je to dobra prilika za Zorana Tošića. Slobodan udarac sa 20-ak metara, ali lopta je završila za malo iznad prečke gola kruševljana. Ostaje 2.2.
67' Milošević uveo Pavlovića
Poslednja izmena u ekipi Partizana, umesto Milana Smiljanića na terenu je mladi Lazar Pavlović.
Drugi gol Napretka i Ivanovića
Gol Brežančića
Vodeći gol Napretka

STARSPORT photo Belgrade Serbia
65' Suma izjednačio na 2:2!
Odlična akcija Partizana. Zoran Tošić je uradio sve, odlično je proigrao Sejdubu Sumu, napadač crno-belih je ušao u kazneni prostor i "ćušnuo" loptu u mrežu za 2:2.
Gooooooool!
55' Žuti za Pavićevića
Žuti karton za igrača Napretka Marka Pavićevića zbog "laktanja". Deblji kraj je izvukao Vujačić. Ukazuje mu se pomoć.

53' Izmena i u Napretku
Izmena i u domaćoj ekipi. Miloša Ožegovića zamenio je u igri Ivan Zorić.
Dve izmene u Partizanu
Trener Savo Milošević odlučio se na dve izmene. Na terenu su Suma i Asano, a izašli su Ivanović i Stevanović.
Počelo drugo poluvreme
Poluvreme u Kruševcu
Prilično izjednačene ekipe po učinku u prvom delu, imali su napredak i partizan po sedam šuteva (5-4 za Napredak) u okvir gola, ali rezultat je 2:1.Za sada, Igor Ivanović je nerešiva enigma za odbranu ekipe iz Humske.
45' Uzbuđena na obe strane
Prvo šansa za zeca i 3:1, a onda je Partizan mogao do izjednačenja, sve to u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.
41' Ivanović teroriše odbranu crno-belih
Nova prilika za Kruševljane, umalo 3:1! Igor Ivanović se ponovo našao u prilici, ovog puta nije bio precizan, ništa od njegovog het-trika za 45 minuta.
40' Partizan pokušava
Partizan u finišu prvog poluvremena navaljuje, ali ne uspeva da dođe do gola.
29' Napredak opet vodi!
Ćuković je centrirao sa leve strane, Igor Ivanović je odlično centrirao u peterac, Igor Ivanović je pored Brežančića zahvatio loptu u padu i zatresao mrežu Partizana - 2:1.
Gooooool!
20' Zec u šansi
Đuro Zec se sjajno izborio za loptu pred golom Partizana, usledio je njegov šut, ali preko gola Partizana. Velika šansa.
19' Novi pokušaj Ivanovića
Dobar šut Ivanovića, Stojković je odog puta bio na visini zadatka.
14' Brežančić izjednačio
Nije dugo trajala radost kruševljana. Dobra akcija crno-belih, lopta je došla do iskusnog Rajka Brežančića, uspeo je da pogodi i izjednači - 1:1.
Gooooool!
12' Ivanović pogodio, Napredak poveo
Fantastična akcija Kruševljana. Počeo je Eskić, Ivanović je utrčao sa desne strane i udarcem po zemlji je uspeo da savlada Stojkovića.
9' Napredak pripretio
Napredak je pripretio, Stojković je dobro izblokirao udarac iz mrtvog ugla.
Gooooool!
Meč je počeo
Susret u Kruševcu je počeo.
Napredak bez Đorića i Desančića u startnih 11
S druge strane, Kruševljani meč počinju bez Đorića i Desančića, oba su na klupi.
Milošević odmara četvoricu
S obzirom na to da Partizanu uskoro sledi revanš trećeg kola kvalifikacija sa Malatijom posle 3:1 u Beogradu, trener Savo Milošević je rešio da odmori nekoliko igrača. U timu neće biti Sejdube Sume, Umara Sadika, Aleksandra Šćekića i Takuma Asana.
Partizan u naletu
Fudbaleri Napretka imaju težak zadatak u susretu četvrtog kola Superlige. Gost im je Partizan koji ima dve pobede, za razliku od Kruševljana, koji iz tri kola nemaju nijedan osvojen bod.