Vojvodina – Partizan 1:2 (1:1)

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Vojvodine na njihovom stadionu sa 2:1 u 36. kolu Superlige Srbije.

Đurić 9p - Rikardo 6, Ivanović 83p
  VOJ   PAR
  1 : 2
KRAJ
90' Igraće se tri minuta sudijske nadoknade
89' Partizan mirno privodi utakmicu kraju
83' Ivanović je zakucao loptu pod prečku
Partizan ponovo vodi, zahvaljujući Ivanoviću koji je dobio žuti karton zbog skidanja dresa tokom proslave gola
GOOOOOOOOOOOOOL
81' Penal za Partizan
81' Rockov ruši Rikarda u šesnaestercu
I crno-beli dobijaju drugi penal
79' Rikardov šut lako brani Rockov
Saša Ilić je uspevao da proigra saigrače, ali Ivanović nije uputio dobar centaršut da bi kasnije Rikardo šutirao pravo u Rockova
74' Zbunjeni Partizan propušta novu priliku
Nakon dobro izvedenog kornera su fudbaleri Partizana imali izglednu priliku da ponovo povedu, ali nisu je iskoristili
70' Ilić propušta veliku Priliku
Sjajno je sve zamislio Danilo Pantić, proigrao je Sašu Ilića koji je loše zahvatio loptu i na semaforu je ostalo 1:1.
69' Nakon pritiska Vojvodine, opasan šut Ivanovića
Ponovo je Rockov bio na visini zadatka i Partizan ima samo korner
65' Ponovo miran period utakmice
59' Sjajna kontra Vojvodine
Matić na kraju uhvaćen u nedozvoljenoj poziciji

55' Sjajna kombinacija Ivanovića i Pantića
Po levom boku je pomenuti dvojac odigrao "dupli pas", a šut Ivanovića odbranio je golman Rockov.
50' Opasan udarac Rikarda
Sa velike udaljenosti šutira Rikardo Gomeš ali je Rockov bio dovoljno skoncentrisan i izbio tu loptu u korner.
49' Uigrana akcija Vojvodine iz kornera
Matić se našao u izglednoj prilici, ali je njegov udarac bio isuviše slab, pa je Stojković na vreme odreagovao.
46' Počelo je drugo poluvreme!
Kraj prvog poluvremena
44' Navijači Vojvodine i Partizana skandiraju: Uprava napolje
41' Mirna igra obe ekipe
Igra se uglavnom na sredini terena, bez opasnih prilika u ovim momentima
34' Opasan napad Partizana
Rikardo Gomeš se oslobodio Saničanina ispred šesnaestrca, potom je snažno "punom" šutirao ka golu i na njegovu žalost bio je neprecizan
35' Dobra prilika za Rikarda
Oslobodio se Saničanina napadač Partizana, potom je šutirao jako, ali pored gola. Nije ovo bila loša šansa za crno-bele.
32' Opao tempo meča
U ovim trenucima ne gledamo preterano zanimljivu utakmicu. Igra se uglavnom na sredini terena, dok se u završnicama, kada se dođe do njih, dosta greši.
Rikardo proslavlja gol na meču

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto
28' Utakmica je ubrzo nastavljena
Žandarmerija je morala da uđe na teren, pošto su pojedini navijači bili u nedozvoljenom prostoru.
27' Prekinut meč u Vojvodini
25' Vojvodina stoji visoko
Zadnja linija domaćih fudbalera nalazi se na oko pola terena. Vojvodina želi da iskoristi pad u igri crno-belih i povede na utakmici.
21' Rockov odbranio penal Zakariću!
Gađao je donji desni ugao fudbaler Partizana, međutim golman ga je pročitao i odbranio penal. Crno-beli su propustili veliku šansu u 21. minutu.
20' Penal za Partizan!
Pavlović je skrivio penal, a potom je nad njim napravljen. Crno-beli imaju šansu da dođu do gola prednosti!
Ovo se ne brani
16' Bez prilika posle uzbudljivog starta
Za sada je veoma mirno na terenu. Obe ekipe su veoma oprezne, nakon što su postigle po gol u prvim minutima utakmice.
Evo gola Rikarda
9' GOOOOL! Vojvodina ekspresno do izjednačenja!
Jedaneasterac izveo je Đurić, koji je poslao neodranjiv šut. Posle samo devet minuta igre, na semaforu je 1:1!
8' Penal za Vojvodinu!
Strahinja Pavlović dobio je žuti karton zbog očiglednog faula. Penal za Vojvodinu!
6' GOOOOL! Partizan vodi u Novom Sadu!
Fenomenalno se snašao napadač Partizana. Ivanović mu je asistirao, a ovaj je petom savladao Rockova.
4' Mirno na početku utakmice
Crno-beli za sada imaju veći posed lopte. Vojvodina će očigledno čekati kontranapade.
1' Počela je utakmica!