Vojvodina - Crvena zvezda 0:2 (0:5)

Fudbaleri Crvene zvezde lako su izašli na kraj sa Vojvodinom i pobedili je rezultatom 5:0 u 34. kolu Superlige Srbije.

Pavkov 22, Vukanović 25, Ben 65, Joveljić 78, Joveljić 91p
  VOJ   CZV
  0 : 5
Kraj! Zvezda na korak od odbrane titule
91' Joveljić uz mnogo sreće do gola iz penala!
Jedva je ovo ušlo u gol. Rockov je pročitao Joveljića, ali mu je lopta prošla ispod tela i završila u golu.
90' Penal za Zvezdu!
Jovančić je pao u kaznenom prostoru Vojvodine, a sudija odmah pokazao na belu tačku.
87' Prilika za Ivanića
Od svega samo korner za Zvezdu, peti danas.
81' Marin preko gola
Uspeo je da napravi sebi prostor Marko Marin, ali ne i da pogodi okvir gola Vojvodine
Pogledajte kako su to uradili Marin i Ben
78' Gooooool – Joveljić!
Kratak korner Zvezde posle kojeg je lopta završila kod Čaušića. On je šutirao i lopta je išla direktno u Joveljića, koji je odlično odreagovao i promenio pravac lopte, zbunivši Rockova za 4:0!
74' Izmena i u Voši
Nešković menja Srećkovića.
72' Evo prilike i za mladog Joveljića
Dejan menja Milana Pavkova, strelca drugog gola meča.
68' Zvezda na stavila da napada
Pokušaj centaršuta Rodića nije došao do Bena, jer je intervenisao Rockov. Stojković je zatim krenuo da centrira, ali je izgubio loptu.
65' "Karađorđe" utihnuo, Ben povećao prednost Zvezde!
Nova odlična akcija gostiju. Marko Marin je gledao i gledao, a onda proigrao Bena, koji je ušao na teren pre samo pet minuta. Nije imao lak posao napadač Zvezde, ali je uspeo da nadmudri protivničkog defanzivca i golmana i poveća prednost svoje ekipe na 3:0.
60' Milojević izmenio strelca gola
Izašao je Vukanović, a na terenu je Ben.
57' Zvezda čuva prednost
Ne igraju crveno-beli iz Beograda sa previše rizika i čuvaju prednost, a Vojvodina igra nešto ofanzivnije nego u prvom poluvremenu.
51' Kolosalna šansa za Vošu
Zukić je imao veliku priliku. Imao je jedan na jedan situaciju sa Borjanoom, ali šutirao pored gola.
Počelo je drugo poluvreme
46' Počelo je drugo poluvreme
Ako ste se pitali od koga je Pavkov učio...

StarSport
Poluvreme: Zvezda za tri minuta slomila Vošu
Dva minuta nadoknade
Gol Pavkova iz drugog ugla
41' Nije dobro – Stojković se povredio
Desni bek Zvezde se oslobodio lopte i dobio udarac. Faul nije sviran, iako ga je bilo, a on je završio na travi "Karađorđa" i očekuje medicinsku pomoć.
40' Jalovi pokušaji na obe strane
Igra se u nešto sporijem ritmu, bez puno prekida prouzrokovanih faulovima i sličnim. Zvezda ima blagu inicijativu, ali ne uspeva da dođe do izglednih šansi, dok Voša čeka priliku iz kontri.
Evo i gola Vukanovića
Pavkov... Kako?
31' Prva šansa koju Zvezda nije realizovala
Posle centaršuta skočio je Milan Rodić, ali je njegov udarac glavom završio pored gola.
25' Blickgrig Zvezde, 2:0!
Još jedna odlična akcija Zvezde i drugi gol za samo tri minuta. Stojković je probio po desnom boku, uposlio Vukanovića, a on smirenim finišom matirao Rockova. Drugi gol Vukanovića zaredom, posle jednog u "večitom" derbiju. Crveno-beli vode 2:0!
22' Paaaaaaavokov! Kakva golčina, Zvezda vodi!
Ovaj gol će se prikazivati na televizijskim špicama. Milan Pavkov je sačekao loptu da mu padne na levu nogu i onda je primo na grudi, te silno šutnuo ka golu nemoćnog Rockova. Verovatno gol sezone u Superligi – Zvezda vodi od 22. minuta!

StarSport
19' Preti Vojvodina
Posle loše procene Stojkovića, kojeg je preskočila lopta, momak rođen 2001. godine Zukić imao je dobru priliku. Ipak, Borjan je pravovremeno istrčao i uz pomoć Milunovića otklonio opasnost.
12' Matić pao u kaznenom, penala nema
Sudija Milanović bio je blizu napadača Vojvodine Matića, koji je bio u duelu sa Milunovićem. Fudbaler domaćih je pao, ali je sudija rekao da se igra nastavi.
6' Miran početak
Dosta opreza na startu meča, obe ekipe čekaju grešku rivala koje, za sada, nema.