Partizan – Čukarički 3:0 (1:0)

Fudbaleri Partizana ubedljivo su slavili nad Čukaričkim pred praznim tribinama u Superligi Srbije, a rezultat je bio 3:0.

Dobrodošli!
KRAJ - Partizan osvaja važna tri boda
90+2 Urošević je probao da postigne i 4. gol
Prodor je išao po levoj strani, ali je Belić ovoga puta bio dobro postavljen
87' Saša Zdjelar donosi Partizanu prednost od 3:0
Saša Ilić je poslao pravovremeno dodavanje za svog imenjaka Zdjelara, pa su crno beli samo potvrdili pobedu
87' GOOOOOOOOOOOOOL
82' Opasan napad gostiju, na kraju lopta pripada golmanu Stojkoviću
80' Čukarički uspeva da zadrži loptu malo duže
Ali jednostavno ne mogu da dođu do pogotka
75' Nije mnogo učinjeno u tom napadu koji je postao pozicioni
Odlično domaći tim čuva loptu, koja je u jednom momentu došla i do golmana Stojkovića.
74' Opasan napad Čukaričkog, na kraju samo korner
Ovusuov udarac blokira Urošević, korner loše izveden i Partizan ima kontru
69' Sjajna reakcija Ovusua i Urošević onemogućen da postigne gol
68' Bogosavac šalje pas Ovusuu
Od te kontre na kraju nije bilo ništa, igrali su gosti mirniji napad, ali je Stevanovićev centaršut bio prilično neprecizan.
67' Korner za Partizan
Sada je Partizan napao preko levog boka, ali centaršut Uroševića nije bio najbolji i crno beli su dobili korner, koji je izveden sasvim solidno, Šapić je intervenisao.
63' Loš završni pas Zakarića, kontra Čukaričkog
Nakon dobre akcije Partizana, Zakarić je poslao loš pas za Miletića, Luković u kontri nije bio najspretniji i lopta se vraća u posed "parnog valjka"
60' Rikardo Gomeš šutira van 16 metara
Udarac nije bio previše opasan i lopta odlazi preko gola
59' Kontra Partizana već u sledećem napadu
Brz napad beogradskog Partizana, ali lopta odlazi preko gola. Utakmica je otvorenija u nastavku susreta, igra je tečnija i imamo više prilika.
58' Čukarički propušta veliku šansu, ostaje 2:0
Mudrinski je prihvatio loptu u šesnaesterc u Partizana, ali je oklevao, pa poslao pas za Docića, koji je gađao gornji levi ugao, ali je Stojković dobro reagovao i odbranio ovu veliku šansu.
54' Faul Gomeša na sredini terena
Nakon ovog prekršaja Čukarički prebacuje težište igre na polovinu Partizana, ali ta inicijativa nije dugo trajala
51' Goran Zakarić postiže drugi gol
Odlično se sa desnog boka u sredinu ubacio Goran Zakarić, koji je dobio sjajan pas u prostor, prvi udarac je odbranio Belić, a on je odbitak plasirao u mrežu i doneo Partizanu prednost od 2:0.
51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
50' Partizan opasniji i u nastavku
Tokom prvih pet minuta fudbala u drugom poluvremenu, Partizan je bio opasniji rival
46' Počelo je drugo poluvreme!
45' Kraj prvog poluvremena
43' Bomba Miletića sa velike udaljenosti
Opasan udarac Nemanje Miletića, ali lopta ipak ide pored desne stative
41' Greška Miletića, kontra Čukaričkog, ostaje 1:0
Nakon greške Nemanje Miletića, krenuo je Čukarički u napad, ali su Ovusu i Tedić bili nedovoljno opasni pa se rezultat nije menjao.
38' Opasna kontra Čukaričkog
Sjurio se Ovusu ka golu Partizana, bila je to lepa prilika da se dođe do izjednačenja, ali je Pavlović fantastično reagovao i izbacio loptu u korner nakon pravovremenog klizećeg starta.
35' Nastavljaju se napadi Partizana
Uglavnom se igra na 40 metara od gola Čukaričkog, tako da nema neke velike opasnosti
31' Rikardo Gomeš postiže pogodak
Napadač crno belih je primio loptu negde oko penala, napravio dva lažnjaka, oba dobra i pogodio nebranjeni deo mreže golmana Belića, pa je Partizan došao do vođstva.
31' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL
28' Stevanović dobija prvi žuti karton
25' Umalo da Čukarički povede
Odlična akcija gostiju preko sredine, Stojković je previše izleteo, ali je Slobodan Tedić prebacio gol
22' Ovusu povlači kontru Čuke
Nedovoljno saigrača u napadu, pa je bio primoran da loptu vrati nazad i Čukarički ne uspeva da je zadrži u svom posedu
19' Inicijativa Čukaričkog, ali napadi nisu previše opasni
Korner je izveo Docić, ali jako neprecizno
17' Dobra prilika za Partizan, ostaje 0:0
Danilo Pantić je sa leve strane izveo slobodan udarac ubacivši loptu u 16 metara, ali pokušaj glavom je bio neprecizan, pa nije bilo promene rezultata.
13' Poteškoće gostiju da iznesu loptu, Partizan za sada to ne kažnjava
Bild ap Čukaričkog ne izgleda baš najbolje, tako da se lopta nakon svega nekoliko dodavanja vrati u posed domaćim fudbalerima.

10' Partizan pritiska, ali nema prave šanse

9' Kontra Čukaričkog
Ovusu ide po desnom boku, pravi dobar lažnjak, ali je centaršut bio loš
7' Pantić kreće u kontru, Anđelovski to seče
1:1 u presečenim kontrama, 0:0 u golovima
6' Rikardo je primio loptu na ivici šesnaesterca
Ali je preterao sa driblinzima i izgubio loptu
4' "Bitke" se uglavnom vode na sredini terena
Napadi obe ekipe nisu previše opasni
2' Partizan gubi loptu na sredini, kontra za Čukarički
Nemanja Miletić se vratio na vreme i uspeo da osujeti kontra napad gostiju
1' Počela je utakmica