Haos u NS: prekid, pet golova, Vojvodina u finišu slomila Partizan!

Fudbaleri Vojvodine savladali su Partizan rezultatom 3:2 u 30. kolu Superlige Srbije i tako se plasirali u plej of, dok će Partizan na kraju biti treći.

Matić 3' , 98', Gajić 100+' – Tošić 45+2', Ivanović 100+'
  VOJ   PAR
  3 : 2
Hvala vam što ste bili uz nas!
Kraj! Vojvodina je trijumfovala nad Partizanom rezultatom 3:2
Partizan je stigao do drugog pogotka
Uspeo je Partizan samo da smanji prednost Vojvodine koja ipak nakon ove pobede odlazi u plej of
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Sve je gotovo u Novom Sadu, Vojvodina se plasirala u plej of
3:1 vodi Vojvodina protiv Partizana na Karađorđu
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
101' Pritisak Partizana
Pokušavaju crno beli da dođu do izjednačenja, Ivanović je šutirao, izblokiran je, u nastavku je loše centrirao Zdjelar i Vojvodina je dobila aut
100' Partizan je odmah napao, ali bezuspešno
Jedan igrač Vojvodine ostao je da leži
99' Smiljanić menja Tošića
98' Vojvodina vodi 2:1, plej of je sada jako blizu
Veoma važan gol za Vojvodinu postigao je Bojan Matić, a ovo je bio njegov drugi gol na meču i zbog skidanja dresa zaradio je žuti karton.
98' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
96' Ostalo je još 10 minuta na Karađorđu
Velika šansa za Vojvodinu koju Matić nije iskoristio, Stojković je ostao ukopan očekujući da Matić lako postigne pogodak, ali je on bio neprecizan
90' Ušao je Partizan u Vojvodinin šesnaesterac
Na kraju svega samo korner, koji je loše izveden i Rockov hvata loptu bez problema
89' Opasan napad Partizana
Urošević je ubacio loptu na nekih sedam metara od gola Vojvodine, ali tu nije bilo igrača Partizana
86' Uroševič je ostao da leži u šesnaestercu Vojvodine
Sudije kažu da nema penala
85' Matić pada pred šesnaestercom Partizana
Sudije kažu nema faula, skočila je cela klupa Vojvodine zahtevajući crveni karton za Pavlovića
81' Žuti karton za Uroševića
80' Vojvodina preuzima inicijativu
Nižu se opasne šanse domaćih, ali mreže već duže vreme miruju
79' Dobar pokušaj posle kornera, na kraju gol aut
78' Nova kontra Vojvodine, zamalo autogol Valijentea
Pokušao je Valijente da otkloni opasnost i umalo savladao Stojkovića, koji je ipak loptu izbacio u korner
77' Opasan napad Vojvodine, imali su dobru gol šansu, ali Gojkov gubi loptu
Vladimir Stojković se trudi da smiri navijače i prekine skandiranje
Što je "rezultovalo" da i ostale frakcije nastave da pevaju spornu pesmu
Utakmica je i zvanično prekinuta i igrači su poslati u svlačionicu
Ukoliko se ne prestane sa skandiranjem utakmica će ili biti otkazana ili tribine ispražnjene, a odluku će doneti glavni sudija
60' Utakmica je prekinuta zbog uvredljive pesme navijača Partizana
60' Navijači Partizana upozoreni da obustave sporna skandiranja
58' Atraktivan pokušaj Matića, opasnost od nove povrede
Pokušao je Bojan Matić makazicama da postigne pogodak, ali je nezgodno pao tom prilikom pošto je pao na levu ruku, ali izgleda da povreda nije teže prirode
57' Milojević napušta igru, menja ga Nešković
56' Krenuo je Ivanović odmah u kontra napad, ali zatvara to odbrana Vojvodine
55' Ivanović menja Zakarića
53' Novi opasan napad Partizana
Napala je Vojvodina po desnom boku, sjajno je tekao napad, ali je Pavlović bio dobro postavljen i otklonio opasnost
51' Dosta se preskače sredina terena u ovim momentima
Napadi na momente deluju veoma opasno, Matić je pao u kaznenom prostoru Partizana, a preko njega je pao i Milojević pa je lekarska ekipa morala da reaguje.
49' Polako Vojvodina dodaje gas i tera Stojkovića da izbaci loptu u aut
Došli su domaći do šesnaesterca Partizana, glavom je probao Matić, ali je lopta otišla u gol aut.

47' Nešto mirniji nastavak utakmice
Partizan je odluèio da èuva loptu, a Vojvodina ne rizikuje previše
Ukoliko ostane ovaj rezultat, fudbaleri Vojvodine neće igrati u plej ofu
46' Počelo je drugo poluvreme!
45+2' Zoran Tošić postiže gol iz slobodnog udarca u poslednjim momentima prvog poluvremena
Zaista je lepo Tošić plasirao loptu i nebranjeni deo gola i savladao Rockova, pa je rezultat 1:1
45+2' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
45+2' Pantić fauliran ispred šesnaesterca Vojvodine
Slobodan udarac za Partizan u opasnoj zoni i to je bila poslednja šansa za crno bele u prvih 45 minuta, što je on i iskoristio

44' Velika prilika za Partizan, ali Zakarić je uhvaćen u ofsajd poziciji
40' Jako lepa akcija Partuzana, samo korner
Nakon kornera priliku za postizanje pogotka propustio je Pavloviæ koji je promašio loptu, a u nastavku su crno beli izborili još jedan korner, koji Tošiæ nije baš najbolje izveo.
37' Žestok sudar Zakarića i Lazarevića
Sa krvavim glavama ostali su da leže fudbaleri Vojvodine i Partizana, a lekarske ekipe su ih iznele sa terena kako bi im se ukazala pomoæ.
33' Vuk Mitošević prvi igrač Vojvodine sa žutim kartonom
30' Fudbaleri Partizana imaju preko 70 posto poseda lopte
Ali ih defanzivci Vojvodine drže što je dalje moguæe od svog šesnaesterca i uspevaju da održe rano steèenu prednost.
29' Posle nešto dužeg vremena Zlomislić šutira
Njegov udarac van šesnaesterca nije bio isuviše težak za golmana Stojkoviæa.
28' Valijenteu žuti karton
Valijente je udario laktom jednog fudbalera Vojvodine i dobio žuti karton, udarac je nehotice bio laktom u glavu, a Valijente se naljutio pošto nije imao nameru da udari protivnièkog fudbalera u vazdušnom duelu.
26' Partizan je preneo loptu na polovinu Vojvodine
Ali nisu uspevali da uèine previše sa tom loptom
24' Dobra akcija Partizana, ostaje 1:0
Zoran Tošiæ je najraspoloženiji fudbaler Partizana na veæ drugom meèu za redom, najviše se trudi, najviše pokušava, ali lopta jednostavno ne ide u gol
22' Zakarić faulom seče kontru, prvi žuti karton na meču
Sa leða je Zakariæ povukao jednog fudbalera Vojvodine u kontri i dobio žuti karton. Centaršut je bio jako loš iz ovog prekida, pa je Stojkoviæ imao lak posao.
20' Odlična šansa za Partizan, ali samo korner
Zakariæ je na asistenciju Rikarda probao iz okreta da šutne, ali je dobio samo korner.
18' Partizan polako preuzima inicijativu
Uspevaju fudbaleri Partizana da malo duže imaju loptu u nogama, ali za sada im to ne donosi previše gol šansi, pa Rockov nema mnogo posla
16' Sjajna akcija Partizana,
Zdjelar je dugom loptom pomerio težište igre na polovinu Vojvodine, gde je pronašao Zorana Tošiæa, ali izabranici Save Miloševiæa nisu uspeli da uèine nešto više u tom napadu.
13' Milojevićev pritisak na odbranu Partizana nije urodio plodom
Pavloviæ je bio dobro postavljen i uspeo da otkloni opasnost
13' Vojvodina dobro čuva stečenu prednost, ali ne prepušta inicijativu Partizanu
10' Navijači Partizana skandiraju: "Uprava napolje!"
8' Domaćin počinje meč u sjajnom ritmu
Nižu se opasni napadi Vojvodine, uglavnom po levom boku, ali za sada drugog gola nema.
7' Tošić upošljava Zakarića, Rockov na vreme izleće
Poslao je Tošić sjajnu dijagonalu prema Zakariću, ali je lopta išla taman toliko ispred njega, da je Emil Rockov stigao da interveniše.
6' Novi opasan napad Vojvodine, ostaje 1:0
5' Partizan je imao slobodan udarac u opasnoj zoni
Izveo ga je Zoran Tošić i za malo je bio neprecizan
3' Sjajna akcija Vojvodine i rezultat je 1:0
Mitošević je poslao sjajan pas po zemlji ka Matiću, koji je u trećem minutu matirao Stojkovića i doneo svom timu velikih 1:0
3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
1' Počela je utakmica!