Partizan – Spartak Subotica 1:3 (1:1)

Fudbaleri Partizana poraženi su na svom stadionu od Spartaka iz Subotice u 27. kolu Superlige Srbije sa 1:3.

Gomeš 8p - Denković 18, Đenić 50, Obradović 90+4
  FKP   FKS
  1 : 3
Kraj! Treći poraz crno-belih zaredom
Kraj meča u Humskoj, Spartak je pobedio sa 3:1.
90+4 Goooool! Obradović za 1:3
Novi pogodak Spartaka. Strelac Nemanja Obradović. Kontra gostiju, Denković je proigrao Obradovića, njemu nije bilo teško da savlada Stojkovića.
90+2 Izmena u Spartaku
Izmena u Spartaku, Nemanju Glavčića zamenio je u igri David Dunđerski.
92' Karton za Otaševića
Protestovao je štoper Spartaka Otašević žučno i zaradio žuti karton.
Šest minuta nadoknade
Sudija Miloš Milovanović označio je da će se igrati još šest minuta. Pet izmena, nekoliko prekida, opravdano sasvim.
Gol Đenića
88' Jalovi pokušaji Partizana
Nemaju igrači Partizana ideju kako da probiju odbranu Partizana. Sve se završava oko kaznenog prostora.
83' Izmena u Spartaku, izašao Đenić
Atrelac vodećeg gola za Spartak, dejan Đenić, završio je utakmicu. Umesto njega je na terenu Draško Đorđević.
82' Faul za Partizan, Zakarić neprecizan
Slobodan udarac za Partizan sa 20 metara izveo je Goran Zakarić. Nije bio precizan, lopta je završila preko gola Subotičana.

78' Đenić šutirao, Stojković brani
Subotičani ozbilj no prete iz kontre. Sada je sa 18 metara šutirao Đenić, ali Stojković se nije dao iznenaditi.
76' Glavčić ne koristi kontru
Brza kontra Subotičana, ali Glavčić se spetljao, i propala je prilika za goste.

68' Izmena u Spartaku
U ekipi Spartaka Lazara Tufegdžića zamenio je na terenu Nemanja Mladenović.
66' Tošić dobro izveo prekid
Slobodan udarc za Partizan sa 18 metara, iskosa sa desne strane izveo je Zoran Tošić. Prebacio je živi zid, ali lopta je za malo završila kraj gola Spartaka i rezultat je ostao nepromenjen.
63' Pokušali Tošić i Zakarić
Zoran Tošić je krenuo u solo akciju. Završio je udarcem sa 18 metara, za malo pored desne stative gola Subotičana. Samo minut kasnije, pokušao je i Goran Zakarić, šutirao je za malo preko gola.
58' Kosović odmah pripretio
Prvi pokušaj Kosovića po ulasku u igru, šutirao je iz izgledne pozicije, ali slabo i golman Spartaka je bez problema uhvatio loptu.
57' Izmena u Partizanu, ušao Kosović
Žarko Lazetić vrši izmenu. Umesto Aleksandra Šćekića, na terenu je Nebojša Kosović.
56' Žuti i za Nemanju Miletića
Prekršaj Miletića, zaustavio je u prodoru igrača Spartaka i dobio žuti karton.
55' Žuti karton za Đenića
Strelac drugog gola za Spartak je sada dobio i žuti karton.
53' Umalo 1:3! Đenić pogodio prečku
Centaršut pred gool Partizana, ovog puta sa desne strane, Dejan Đenić je skočio između dvojice igrače, šutirao je glavom. Stojković je već bio savladan, ali na njegovu sreću lopta je pogodila prečku! Mogao je Đenoć posle tri minuta da postigne i drugi gol.
50' Gooooool! Spartak vodi!
Kakva konfuzija u odbrani Partizana i Spartak je poveo! Centaršut sa desne strane, lopta se odbila od Nemanje G. Miletića, došla do Đenića koji je bio priseban da iz gužve pošalje loptu u mrežu Stojkovića - 1:2!
48' Nikolić propustio šansu
Prva dobra akcija crno-belih u nastavku. Zoran Tošić je sve uradio, prošao po desnoj strani, dodao loptu Nikoliću koji je bio na desetak metara od gola, ali je traljavo šutirao kraj desne stative i šansa je propala.
Počelo je drugo poluvreme
Počelo je drugo poluvreme utakmice na stadionu Partizana. Nema izmena u postavama koje su završile poluvreme.
POLUVREME!
45' Još četiri minuta u prvom poluvremenu
44' "Uprava napolje, uprava napolje"
Iako nema mnogo navijača u Humskoj, dobro se čuje kako "grobari" skandiraju "uprava napolje, uprava napolje".
40' Bolnica u Humskoj
Posle Nemanje R. Miletića, teren napušta i Danilo Pantić, umesto kojeg ulazi Zoran Tošić. Obojica su zbog povrede morali da izađu.

Fudbaleri Spartaka slave izjednačenje

34' Ozbiljno preti Spartak
Ponovo opasan udarac Denkovića. Stojković je morao dobro da se pomuči kako bi odbranio ovaj udarac.
30' Dobar prodor Zakarića, ali bez gola
Zakarić je lepo prošao po desnom boku, ubacio je oštro loptu, ali je Otašević reagovao u petercu i izbacio loptu.

28' Miletić ne može da nastavi meč
Nemanja R. Miletić mora da izađe iz igre. Umesto njega ulazi Šehović.
26' Preti Spartak, Partizan deluje pogubljeno
Nova prilika za goste. Zakarić je morao da reaguje ispred Denkovića. Da nije, bila bi to stopostotna šansa.
23' Povreda Miletića
Desni bek Partizana sudario se sa Valijenteom i trenutno mu se ukazuje pomoć.
Gomeš slavi pogodak

18' Spartak izjednačio! 1:1 u Humskoj!
Lepa akcija Spartaka. Tufegdžić je dodao loptu do Denkovića, koji se na pravi način iskupio za skrivljen penal.

Sjajno je šutirao i savladao Vladimira Stojkovića.
16' Partizan kontroliše ritam meča
Crno-beli došli su do ranog vođstva i sada kontrolišu ritam. Sve se odvija po planu Partizana.
13' Oko 2.000 navijača u Humskoj
8' Penal i gol za Partizan!
Velika greška u odbrani Spartaka. Fudbaler Subotičana je igrao rukom i dosuđen je jedaneasterac.

Gomeš ga je realizovao i crno-beli vode.
6' Pritiska Partizan na startu duela
Konfuzija u kaznenom prostoru Spartaka, ali fudbaleri Partizana za sada to ne znaju kako da iskoriste.
4' Velika prilika za Partizan
Rikardo Gomeš i Saša Zdjelar imali su veoma dobre šanse. Ipak, odbrana Spartaka je u oba navrata uspela da reaguje.
1' Počela je utakmica!
Prvi napad imaju fudbaleri Partizana.
Dobrodošli!
Partizan u poslednja tri meča u Superligi ima dva poraza i remi. Na utakmici sa Spartakom pokušaće da se vrate na pobedničku stazu.