Crvena zvezda – Radnik 2:1 (2:0)

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su sa 2:1 pobedili Radnik iz Surdulice.

Ivanić 17, Ben 43 - Zlatanović 90+1
  FKCZ   FKRS
  2 : 1
KRAJ! Zvezda je u polufinalu!
91' GOOOL! Zlatanović smanjio na 2:1!
Sigurno je izveo jedaneasterac Zlatanović! Radnik je smanjio na 2:1.
90' Penal za Radnik!
84' Zvezda polako privodi utakmicu kraju
Izabranici Vladana Milojevića čuvaju prednost i sva je prilika da će se plasirati u polufinale Kupa Srbije.

76' Slab šut Pavkova
Slabo je zahvatio loptu napadač Crvene zvezde. Lekić je sigurno reagovao.
72' Zvezda čuva prednost
Crveno-beli kontrolišu ritam utakmice.
67' Vulić menja Ivanića

65' Moglo je da bude neprijatno za Zvezdu
Nije Radnik imao šansu, ali je bio veoma blizu. Panično su reagovali i odbrani Zvezdei lopta je nekako stigla do Borjana.
61' Ivanić ozbiljno zapretio, Lekić nogom sprečio pogodak
Sjajno je šutirao Ivanić sa nekih 20-tak metara. Lopta je prevarila golmana, ali je on ipak uspeo nogom da odbrani ovaj pokušaj.
59' Stopostotna šansa za Ebesilia
Pogrešili su u odbrani fudbaleri Radnika, Ebesilio je izašao jedan na jedan, ali mu je Lekić odlično odbranio šut.
Poruka "delija" Milojeviću
Miloje, hvala ti za poklon, svi zvezdaši duguju ti naklon!

53' Preti Pavkov!
Sjajan šut Milana Pavkova, ali je lopta završila tik iznad prečke. Odličan pokušaj.
50' Odličan pokušaj Ebesilia
Holanđin je iznenada šutirao snažno ka golu, međutim lopta je završila malo iznad prečke.
48' Dobar prodor Gajića
Desni bek Crvene zvezde dobro je prošao po boku, ali je Lekić sigurno reagovao i uhvatio loptu.
Milojević može da bude zadovoljan igrom ekipe

46' Počelo je drugo poluvreme u Beogradu
Ebesilio menja Jirku
Gol Bena
POLUVREME!
43' BIG BEN! Zvezda vodi 2:0!
Iz slobodnog udarca, sa nekih 17 metara, Ben postiže gol.

Doktorski izvedeno i crveno-beli su duplirali vođstvo!
40' Milunović u šansi
Samo korner za Crvenu zvezdu. Bio je ovo dobar centaršut Bena, ali je fudbaler Radnika reagovao ispred Milunovića.
35' Opasan šut Bena
Ređaju se prilike Crvene zvezde. Ben je prošao po desnoj strani i šutirao snažno, ali je lopta otišla pored leve stative.
33' Simić promašio zicer
Erik Jirka je sjajno prošao po desnoj strani, još bolje je dodao loptu do Simića, ali je nekadašnji igrač Zemuna očajno zahvatio loptu.
32' Igra se uglavnom na polovini Radnika
Zvezda polako privodi poluvreme kraju, međutim za cilj ima da postigne još jedan pogodak.
27' Slab šut Ivanića
Strelac jedinog gola šutirao je slabo ka golu Lekića. Fintom je lepo prevario čuvara, ali je potom sa nekih 20-tak metara šutirao pravo u golmana.
25' Zvezda želi do drugog gola
Crveno-beli pritiskaju Radnik i žele drugi gol do poluvremena, koji bi im dodatno olakšao posao.
Evo gola Ivanića
19' Dobar šut Pavkova
Ivanić je ovoga puta asistirao, a Pavkov je glavom pokušao da savlada golmana Radnika. Ipak, udarac je bio nešto slabiji i na semaforu ostalo je 1:0.
17' GOOOOOL! Ivanović za 1:0!
Mirko Ivanić postiže prvi gol u dresu Crvene zvezde.

Vezni fudbaler sjajno je zahvatio loptu glavom i Milovan Lekić nije imao nikakve šanse.
15' Pritiska Zvezda
Pavkov je šutirao glavom daleko od gola.
13' Dobra šansa za Zvezdu
Pavkov je promašio loptu u trenutku kada je imao dobru priliku da savlada Lekića.
12' Solidan šut Milunovića
Ben je centrirao iz slobodnog udarca, Milunović je glavom pokušao da postigne gol, ali je Milovan Lekić lako uhvatio loptu.
8' Radnik se dobro drži
Gosti iz Surdulice za sada imaju odgovor na napade Zvezde. Štaviše, ne igra se samo na polovini Radnika, već i na suprotnoj strani.
4' Miran početak meča
Bez prilika u uvodnim minutima.

Crveno-beli za sada pokušavaju kratkom pâs igrom da probiju odbrambeni bedem gostiju.
1' Počela je utakmica!