Fudbaleri Radničkog i Partizana igraju meč desetog kola Superlige Srbije u fudbalu na niškom Čairu.

2 : 2
Neopreznost Radničkog kažnjava Miletić za 2:2
Lep udarac Nikolića za 2:1
90+5 KRAJ! Nerešeno je!
Partizan je uspeo da osvoji bod u Nišu iako je do poslednjih deset minuta gubio sa 0:2.
90+2 Stanisavljević opasno
Dobar šut iz slobodnjaka Stanisavljevića, Stojković brani
88' Strašan šut Pantića!
Ristić brani precizan udarac u gornji ugao gola.
87' Gol Radničkog poništen zbog ofsajda!
Pomoćni sudija podiže zastavicu, gol Radničkog glavom nije priznat zbog ofsajda.
85' GOOOOOOL! MIletić 2:2!
Pantić pronalazi Nemanju R. Miletića, ovaj se posle prekida ubacio iz drugog plana, ostao sam i pogodio mrežu za 2:2.
80' Uh kakva šansa za Mitrovića!
Radnički odmah trči kontru, Mitrović na petercu šutira glavom ali promašuje. Čuli su se uzdasi domaće publike na Čairu.
79' GOOOOOOL! Nikolić za 2:1!
Urošević je ukrao loptu Stanisavljeviću, vratio je do kaznenog prostora Jankoviću, a ovaj je desno od sebe prosledio do Nikolića. Nikolić je primio i levicom raspalio po njoj i pogodio ugao gola.

StarSport
74' Šut Šćekića
Prvi nešto konkretniji pokušaj Partizana, sa oko 25 metara je šutirao Šćekić pored gola.
73' Lalatović: IZAĐI!
Trener Radničkog traži da njegovi igrači idu napred i da tako razbiju inicijativu gostiju.
69' Izašao i strelac prvog gola
Haskić je signalizirao Lalatoviću da ne može da igra više i zamenjen je centarfor Radničkog. Umesto njega je ušao Mitrović.
Drugi gol Radničkog, veliki kiks Miletića
67' Janković za Zakarića, šut!
... i težak promašaj veziste crno-belih. Bila je obećavajuća kontra četiri na tri, Zakarić je imao solidnu poziciju, pucao je iz prve vrlo neprecizno.
64' Radnički povlači linije, Partizan hoće napred
Tragičar kod drugog gola Radničkog Nemanja Miletić izašao je iz igre, ušao je Urošević. Lalatović na drugoj strani u Radničkom izvodi Ranđelovića koji je bio jedan od najboljih u svojoj ekipi i uvodi Mrkića.

StarSport
62' Rikardo "zaključan", zatvoren prilaz golu Radničkog
Rikardo zatvoren u kaznenom prostoru. I kada lopta dođe do njega, ne može mnogo toga da uradi. Miletić i Urošević pokušavaju sa strana da urade nešto više, ali Radnički dobro popunjava prostor ispred svog gola.
57' Solidan Drinčić
Drinčić je šutirao direktno sa pozicije pored kaznenog prostora, dobro je to uradio, ali je Stojković bio priseban i odbranio je.
Slavlje igrača Radničkog posle gola

StarSport
56' Dobar šut Nikolića!
Poklopio je loptu sa dvadesetak metara mladi prvotimac Partizana, odbranio mu je čuvar mreže Radničkog.
55' Radnički se koncentriše na kontre
Odbrana i kontre, to će po svemu sudeći biti recept Radničkog.
50' Šut Jankovića, Mirković reaguje izmenom
Marko Janković pokušava da ugrozi gol Radničkog, izblokiran je, a prekid nakon toga Zoran Mirković koristi da menja taktiku. Iz igre je izašao Saša Zdjelar, a ušao je Nemanja Nikolić. Crno-beli će igrati sa dva napadača pošto će Nikolić biti u paru sa Rikardom.
47' GOOOOOOL! Radnički vodi 2:0!
Miletić je dobio povratnu loptu, okliznuo se u najgoroj mogućoj situaciji kada je bio poslednji igrač odbrane. To je iskoristio Ranđelović, izašao sam ispred Stojkovića, dodao do Stojanovića, a kapiten Radničkog dao gol za 2:0.
46' Počelo je drugo poluvreme
Evo gola Radničkog iz 35. minuta
A evo i snimka sporne situacije iz 37.
45+2 Radnički bolji za gol, da li je Partizan oštećen?
Bez uzbuđenja u finišu, ali ih je bilo od 35. do 40. minuta nekoliko među kojima su gol Radničkog i sporna situacija kod igranja rukom Pankova.

StarSport
42' Miletiću samo korner
Korner za Partizan posle dobrog ubacivanja Miletića levo, probao je da podbode loptu ali ga je ispratio bek Radničkog i poslao je u korner.
40' Ponovo napada Radnički
Opet idu visokim loptama prema golu Partizana domaći, fudbaleri, ali se gosti brane bolje nego u 35. minutu kada je prostor između štopera.
37' Prečka Zakarića, šut Jankovića, ruka i nema penala!
Partizan odgovara, lopta ide na Rikarda Gomeša, ovaj glavom gađa, brani golman Radničkog, da bi na odbijenu loptu natrčao Zakarić koji je sa nekoliko metara zakucava u prečku. Ona se odbija Jankoviću koji šutira "žabicu", postavio se Pankov i udario loptu rukom, ali sudija Milorad Mažić je mislio da nema elemenata za penal.
35' GOOOOOOOL! Radnički vodi!
Stojanović je podigao centaršut sa desnog krila za Haskića, ovaj je bio između Markovića i Miletića i skočio je precizno gađao i Radnički je poveo.
33' Reprezentativac do sada pravio probleme Partizanu
Lazar Ranđelović.

StarSport
28' Šta uradi, Ranđeloviću
Ranđelović dobija ubačen pas sa desnog boka, zaleće se da šutne iz šesnaesterca i u poslednjem trenutku proklizava.
26' Drinčić lukavo...
Drinčić je kroz sredinu probao da dostavi loptu Ranđeloviću u prostor na 16 metara od gola Partizana, ali nije bio dovoljno precizan pa je propala akcija za domaću ekipu.
25' Pokušaj duplog pasa i ofsajd
Dobar dupli pas Radničkog, posle kog je Stojanović bio u ofsajdu, imao bi Radnički dobru priliku da ofsajda nije bilo jer je njegov igrač imao otvoren put ka kaznenom prostoru.
23' Razlog za zabrinutost u Nišu
Partizan je na poslednja dva meča u Humskoj pobedio 3:1, ali je u Nišu na poslednjem meču poražen 0:1 od Radničkog. Osim toga, ove sezone su crno-beli dali samo devet golova.

StarSport
Može da bude zadovoljan odbranom
Trener Radničkog Nenad Lalatović

StarSport
17' Solidan ritam
Brzo se premešta igra s jedne na drugu stranu terena, Stojanović i Crnomarković pokušavaju da kreiraju za domaćina, dok u odbrani dobro zatvaraju Gomeša.
12' Lopta pred golom Radničkog
Igra se poslednjih nekoliko minuta preselila na polovinu Radničkog gde uglavnom Janković pokušava da prosledi na stranu za Zakarića, a desno se povremeno ubacuje i Miletić. Posle šestog minuta bez konkretnih prilika.
10' Uzbudljiv meč za sada
Po jedna dobra prilika na obe strane, Partizan je zaigrao sa više želje nego protiv Kolubare, prikazuju sličnu partiju kao protiv Zvezde, a Radnički se neće braniti nego namerava da napadne.
Dobar početak za Jankovića

StarSport
6' Odličan odgovor Partizana!
Zakarić sa krila vraća do Jankovića, ovaj sjajnom "iglom" kroz odbranu pronalazi zaboravljenog Šćekića koji je bio iza leđa odbrane na nekoliko metara od gola, ali je iskosa promašio.
4' Opasna šansa za Radnički!
Ranđelović dobija loptu na boku, protrčava pored Miletića na beku i šutira u bliži ugao gola Stojkovića, golman Partizana brani.
1' Počela je utakmica!
Sa centra su krenuli igrači Partizana.
Sastavi ekipa
Radnički: Ristić - Bondarenko, Crnomarković, Drinčić, Grnić, Haskić, Pankov, Ranđelović, Stanković, Stojanović, Todorovski. Trener: Nenad Lalatović Partizan: Stojković, Janković, Marković, N.R. Miletić, N.G. Miletić, Pantić, Šćekić, Valijente, Zakarić, Zdjelar, Gomeš. Trener: Zoran Mirković
Radnički – Partizan 2:2 (1:0)
Fudbaleri niškog Radničkog i Partizana odigrali su nerešeno 2:2 u derbiju 10. kola Superlige Srbije.