3. kolo: Barselona – Dinamo 1:0 (1:0), Salcburg – Volfsburg 3:1 (1:1)

Fudbaleri Barselone pobedili su kijevski Dinamo 1:0, dok je Salcburg nadigrao Volfsburg 3:1 u 3. kolu Lige šampiona.

Kraj!
Barselona je pobedila Dinamo 1:0, dok je Salcburg savladao Volfsburg 3:1.
Sam finiš oba meča
77' Salcburg ide na 3:1!
Okafor, drugi njegov gol!

I to opet posle kornera. Sada mu je Bernardo spakovao asistenciju, ostao je usamljen u petercu i zakucao loptu u gol.

3:1!
71' Kutinjo preko gola
Teško Barselona dolazi do šanse, koje su misaona imenica za Dinamo.

Sada je domaćin imao vrlo dobru, ali je Kutinjo šutirao preko gola neometan sa nekih 10ak metara.
Karambol i gol Salcburga
65' Salcburg ponovo vodi!
Noa Okafor donosi 2:1 Salcburgu protiv Volfsburga!

Bio je pravi rikošet u petercu nemačkog tima, a Okafor se najbolje snašao i pogodio iz okreta.

Salcburg drugi put dolazi do vođstva na ovom meču.

EPA-EFE/Alejandro Garcia
53' Šta je uradio Fati? Neverovatno!
Oteo je loptu golmanu Buščanu, bio okrenut leđima ka golu, imao same Kutinja i Busketsa, ali se poigrao.

Sam sebi je podigao loptu da šutira iza leđa i promašio gol.

Buskets se jako iznervirao..
Nastavljene su utakmice u Barseloni i Salcburgu
Fati ulazi u igru
Oporavio se tinejdžer Barselone i igraće 45 minuta, zajedno sa Filipeom Kutinjom.

U svlačionici su ostali Oskar Mingesa i Luk de Jong.
Pike ispisao istoriju Barselone
Kraj prvog dela
Barselona vodi protiv Dinama 1:0, dok je u Salcburgu gde gostuje Volfsburg nerešeno 1:1.
Slavlje Salcburga je kratko trajalo

Prvi gol Barselone u eliti ove sezone
37' Barselona povela!
Kad ne mogu napadači može – Đerar Pike.

Lepo je centrirao Alba, a štoper Barselone ostao sam na drugoj stativi. Uhvatio je volej i "pocepao mrežu".

Prvi gol Barselone ove sezone u Ligi šampiona!
36' Novi zicer Desta
Ponovo se ubacio desni bek, imao čistu poziciju, ali je pravo šutirao u golmana Dinama.
30' Barselona se muči
Teško joj je da probije čvrstu odbranu Kijevljana.

Dinamo je u bloku i za sada odoleva.
20' Dva velika promašaja De Jonga
U rasponu od samo tri minuta.

Prvo je neometan glavom šutirao pored gola, a onda i u okvir kada mu je Buščan odbranio.

Međutim, morao je bar jednom da se upiše.

Ostaje 0:0 na polupraznom Nou Kampu.
Ovako je Volfsburg izjednačio u Salcburgu
15' Brz odgovor Volfsburga – 1:1
Lukas Nmeča je poravnao rezultat.

Učinio je to tako što je posle kornera glavom matirao odbranu domaćina.

1:1 u Austriji!
Pogodak Salcburgovog čuda od deteta
3' Salcburg vodi!
Sjajni Adejemi je strelac!

Kao voz je probila odbranu nigerijska senzacija i rutinski donela prednost Salcburg protiv Volfsburga.

Njegov treći gol u eliti ove sezone.
2' Veliki promašaj Desta!
Odličan je to bio centaršut sa leve strane, Dest je bio na samo dva metra od gola, ali je glavom visoko gađao.