2. kolo: Atalanta – JB 1:0 (0:0); Zenit – Malme 4:0 (1:0)

Fudbaleri Malmea poraženi su u Sankt Peterburgu od Zenita rezultatom 3:0, dok je Atalanta u Bergamu savladala Jang Bojs 1:0.

Dobrodošli!
KRAJ
Atalanta pobedila Jang Bojs 1:0, a Zenit Malme rezultatom 4:0
90+ Nadoknada
Novi gol Zenita
80' Goooool
80' Završnica
Atalanta vodi protiv Jang Bojsa 1:0, dok Zenit ima 2:0 protiv Malmea.
68' Gooool
Snažni Sapata se izborio za loptu na desnoj strani, poslao je u peterac, odakle Pesina nije mogao da promaši.

Atalanta vodi, 1:0.
67' Dzjuba bio blizu gola
Bio je najviši u skoku, ali je lopta otišla pored stative.
62' Prilike za Atalantu
Sapata, pa Zapakosta. Međutim, David von Balmos je izdržao.
Zbog ovoga je isključen Ahmelhodžić
Brih u centru pažnje
Dva puta ga je lopta pogodila u blizini šesnaesterca Jang Bojsa što je iznerviralo domaće navijače.
Malme ostao sa desetoricom
Anel Ahmelhodžić je dobio crveni karton.
Zenit duplirao vođstvo protiv Malmea
46' Počelo drugo poluvreme
POLUVREME
Zenit vodi protiv Malmea 1:0, dok na meču Atalanta - Jang Bojs nema golova (0:0).
44' Karambol
Karambol, gužva i promašaj Pesine, koji sa samo tri metra nije mogao da savlada golmana gostiju. Jednostavno je u padu promašio loptu.
39' Mirnija faza
Nije bilo nekih naročitih prilika u poslednjih desetak minuta, ni u Bergamu, ni u Sankt Peterburgu.

EPA-EFE/PETER SCHNEIDER
28' Najbolja prilika za Jang Bojs
Odlična tranizicija švajcarske ekipe, Elija je istrčao pred golmana Atalante, ali je šutirao malo pored gola.
19' Malme prvi put zapretio
Anders Kristiansen je šutirao preko prečke.
17' VAR poništio gol Atalante
U ofsajdu je bio asistent kod pogotka, Rafael Toloi...
Udarac za Atalantu
Robin Gosens, igrač Atalante, ne može zbog povrede da nastavi meč.
Gol za vođstvo Zenita
9' Goooool
Zenit vodi protiv Malmea, 1:0.

Klaudinjo je pogodio mrežu švedske ekipe posle dodavanja Santoša.
5' Prva šansa za Atalantu
Malo je trebalo Duvanu Sapati da izbaci čuvara iz igre i "opali" levom nogom, ali pravo u golmana gostiju.
4' Domaći imaju inicijativu
Atalanta i Zenit drže loptu u nogama, a ruski tim je i zapretio Malmeu preko Dzjube.
1' Utakmice su počele!