2. kolo Lokomotiva – Bajern 1:2, Šahtjor – Inter 0:0

Fudbaleri minhenskog Bajerna su rezultatom 2:1 pobedili Lokomotivu u 2. kolu grupne faze Lige šampiona.

Poslednja šansa za Lokomotivu
Aut sa levog boka, lopta dolazi do Krihovjaka koji je odlično šutirao po zemlji i Nojer brani, pa lopta odlazi u korner.
90' Rajković blokira Tolisoa
Odlično se postavio Slobodan Rajković, Toliso je iz trka pokušao da šutne ka golu Lokomotive, ali Rajković to nije dozvolio.
Šta radi Inter
Novi veliki promašaj i momenat u kom su tražili penal članovi italijanskog tima možete videti OVDE.
86' Bajern se trudi da uspori tempo
Jako čudni momenti, Lokomotiva juri rezultat i trudi se da ide na gol više, a Bajern se trudi da uspori tempo i da vreme što brže isteče
83' I Mirančuk promašuje
Lokomotiva "stiska" Bajern, ma koliko vam čudno to zvučalo. Domaći tim ima igru, stvara šanse, ali ne može do gola
80' Žemaledinov...
Ponovo propada velika šansa za Lokomotivu, sada je Žemaledinov pogodio sopstveno stopalo i promašio izglednu priliku za novo izjednačenje.
79' Golčina Kimiha!
Kako je samo zahvatio ovu loptu fudbaler Bajerna, poslao je projektil u donji desni ugao i Bajern ponovo vodi 2:1
77' Ze Luiš... sebično
Ze Luiš dobija odličan pas, istrčao je kontru i imala je Lokomotiva 2 na 1 situaciju, a Ze Luiš nije proigrao Žemaledinova već je šutirao i lopta ide pored gola. U nastavku Mirančuk ima 1 na 1 situaciju, ali Nojer to skida i Lokomotiva ima korner
75' Nikolić menja Smolova i Ignjateva
U igri su Ribčinskij i Žemaledinov
70' Goooooooooool
Ze Luiš je povukao kontra napad po desnom boku, sjajno je ušao u kazneni prostor i uputio centaršut gde je Mirančuk došao do lopte i u bliži ugao poslao loptu za veliko izjednačenje ruskog predstavnika. Raduje se Nikolić, Lokomotiva dolazi do 1:1
69' Ignjatev, ništa!
Nova sjajna šansa za Lokomotivu, probao je Ignjatev, ali nije najbolje zahvatio loptu i Nojer ponovo dobro reaguje.
Interov veliki promašaj
Sjajnu odbranu golmana Šahtjora vidite OVDE.
64' Poništen penal za Bajern
Levandovski je srušen u kaznenom prostoru i penal za Bajern. VAR proverava, možda nije penal ide Kovač to da pregleda i kaže da je slobodan udarac, a ne penal.
61' Neverovatno
Ze Luiš je imao sjajnu šansu, ali ga je stigao Alaba i izblokirao njegov šut! Ipak neće Lokomotiva imati ni korner, pošto je Ze Luiš bio u ofsajd poziciji
57' Sjajna reakcija Rajkovića!
Imao je Bajern odličnu šansu posle greške srpskog defanzivca, ali je Rajković uspeo da se iskupi sjajnom reakcijom ispred Kimiha i sačuvao gol Lokomotive. Ostaje 0:1 u korist Bavaraca
55' Lokomotiva i Bajern propuštaju šanse
Smolov je maločas kasnio da pošalje pas ka Le Luišu, propala je velika šansa i Nikolić nije bio zadovoljan. Na drugoj strani Bajern odlično kombinuje, ali je stigla i sjajna reakcija odbrane Lokomotive i gosti imaju korner, koji nisu iskoristili
51' Bajern propušta šansu
Džošua Kimih je gađao Havija Martinesa i pogodio ga, ali je lopta ipak išla malo iza Španca i njegov pokušaj glavom odlazi preko prečke.
48' Smolov šutira, brani Nojer!
Jako dobra šansa za Lokomotivu, opet u 3. minutu poluvremena. Sada je posle odbitka sa ivice kaznenog prostora tukao ka golu Bajerna i Manuel Nojer bez većih problema to hvata
46' Počelo je drugo poluvreme
Slobodan Rajković menja povređenog Vedrana Ćorluku. Na drugoj strani Gnabri menja Milera, a Martines Gorecku
Kraj prvog poluvremena
43' Povredio se Ćorluka
Kapiten Lokomotive povredio je zadnju ložu leve noge.
42' Lokomotiva pogađa stativu!
Sada je sa desnog boka napala ekipa Lokomotive. Ignjatev i Smolov su odlično kombinovali, stigao je i šut iz neoposredne blizine, ali Nojer prstima taman toliko dira loptu da ona pogađa stativu i odlazi u korner
37' Lokomotiva propušta još jednu šansu
Sa levog boka su domaći sad napali preko Krihovjaka, ali je njegov udarac bio izuzetno slab. Imao je slobodnog Smolova, ali je odlučio da šutne na gol i još jedna šansa je propala.
30' Lokomotiva traži penal
Ze Luiš je igrač koji se bunio u ovom momentu, smatrao je da je jednog igrača Bajerna u kaznenom prostoru lopta pogodila u ruku, a sudija Ištvan Kovač kaže da tu nije bilo govora o penalu, a i niko se drugi nije bunio
28' Miler pravo u golmana
Ponovo Bajern napada sa desnog boka, a sada je Miler loše centrirao i golman Lokomotive lako hvata loptu.
25' Stativa!
Ponovo ista akcija kao kod prvog gola Bajerna, samo je sada Pavar šutirao umesto Gorecke i pogodio stativu.
19' Inter i Šahtjor bez golova
Za sada gosti iz Milana igraju dosta bolje, što je i očekivano. Imali su nekoliko jako dobrih prilika, ali se početni rezultat nije menjao.
18' Bajern kontroliše igru
Nema Lokomotiva mnogo šansi da nešto napravi. Ruku na srce bili su opasni u par navrata, ali osim one šanse u 3. minutu, Bajern je sve uspeo da otkloni bez većih problema. Oni uglavnom napadaju i često se igra ispred šesnaesterca Lokomotive.
14' Gooooooooool
Leon Gorecka donosi prednost! Odlično se bez lopte kretao Gorecka, dobio odličan centaršut i loptu potom poslao u bliži ugao za vođstvo od 1:0
7' Korner za Bajern
Gorecka je dobio loptu na ivici šesnaesterca, želeo iz prve da šutira, ali je odbrana Lokomotive pravovremeno reagovala i izblokirala taj šut, pa Bavarci imaju korner. Iz kornera je Levandovski propustio veliku šansu i lopta odlazi pored desne stative.
3' Lokomotiva propustila veliku šansu
Umalo su izabranici Marka Nikolića poveli od 3. minuta protiv Bajerna. Fjodor Smolov je bio u kaznenom prostoru i glavom udario loptu, ali isuviše slabo i propala je velika prilika za Lokomotivu, koja je umalo povela
1' Počele su utakmice