PSŽ – Bajern Minhen 0:1 (0:0)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena novi su šampioni Evrope pošto su u velikom finalu pobedili Paris Sen Žermen – 1:0 (0:0).

Koman 59
  PSG   BAY
  0 : 1
KRAJ MEČA!
Bajern je šampion!
90+4 Kasni Čupo Moting
Nejmar je pokušao da pronađe saigrača, ali nije uspeo.
90+2 Velika šansa za PSŽ!
Nejmar je dodao loptu do Čupo Motinga koji nije uspeo da zahvati loptu. Bila je ovo velika šansa.
90+1 Nema penala za Bajern
PET MINUTA NADOKNADE!
90' Počeo je 90. minut!
Uskoro ćemo videti koliko je Orsato produžio meč.
86' Toliso menja Alkantaru
Sve je manje vremena za PSŽ.
84' Dobar šut Kutinja
Malo pored gola.
83' Neoprezan start Silve
Levandovski bi verovatno ušao u šansu, ali ga je oborio Brazilac. Dobro je prošao, žuti karton.
82' Levandovski u ofsajdu
Poljak se našao u dobroj šansi, ali je bio u nedozvoljenoj poziciji.
Da li je ovo bio penal za PSŽ?
79' Dvostruka izmena PSŽ-a
Španac se povredio i umesto njega ulazi Kurzava.

Čupo-Moting zamenio je Di Mariju.
72' Mbape oboren, ništa od penala
Francuski fudbaler oboren je u kaznenom prostoru Bajerna. Ponovo ništa od penala.
Brazilac je svestan šta je promašio

Photo by David Ramos/Getty Images
74' PSŽ preti
Opasni napadi francuskog kluba.

Nejmar je pokušao udarcem sa nekih 20-tak metara i lopta je otišla iznad gola.

Photo by Lluis Gene/Pool via Getty Images
70' Markinjos propustio stopostotnu šansu!
Bio je malo sa strane, ali opet je bila ovo sjajna šansa. Nojer je bio na mestu i odlično reagovao.
68' Perišić i Kutinjo u igri
Hrvat menja Komana, a Brazilac umesto Gnabrija.
67' Prva šansa za PSŽ u nastavku
Di Marija je poslao odličnu loptu ka Mbapeu, a Francuz nije uspeo da zahvati loptu i ona je završila u naručju Nojera.
65' Verati menja Paredesa
Francuz slavi gol

Photo by Miguel A. Lopes/Pool via Getty Images
63' Žestoki pritisci Bajerna
Ponovo se Koman našao u šansi, iz gotovo iste pozicije je šutirao nogom s tim što je sada reagovao Silva.
61' Velika šansa za Bajern
Kimpembe je reakcijom ispred Levandovskog sprečio drugi gol Bajerna.
59' GOOOOOOL! BAJERN VODI 1-0!
Loša reakcija odbrane Paris Sen Žermena.

Koman je ostao sam na drugoj stativi i glavom je savladao Kejlora Navasa.
56' Spor ritam
Igra se prilično sporo na startu drugog poluvremena. Nema prilika, niti nekog tempa.
Čarke na terenu

Photo by Matt Childs/Pool via Getty Images
52' Napeto na terenu
Gnabri je srušio Nejmara i došlo je do koškanja.

Žuti karton za Paredesa i Gnabrija.
49' Silva dobro reagovao
Brazilac je reagovao ispred Levandovskog.
Da li je bio penal?
Opširnije OVDE.

46' Krenulo je drugo poluvreme!
Kraj prvog poluvremena!
Odlično poluvreme, dosta prilika na obe strane, međutim bez golova.
45+1 Ništa od penala za Bajern!
45' Kakvu šansu propustio je Mbape!
Mlako je šutirao Francuz, a trebalo je da "opali". Velika je to bila šansa u kaznenom prostoru Bajerna.
42' Markinjos otklanja opasnost
Centrirao je Levandovski, a Brazilac je reagovao i izbacio loptu u korner.
41' Mogla je ovo da bude dobra šansa
Odbrana PSŽ uspela je da reaguje i otkloni opasnost.
36' Za sada bez golova
A, bilo je prilika. Bajern i dalje pritiska poslednju liniju Parižana koja za sada radi dobar posao.

Photo by Manu Fernandez/Pool via Getty Images
31' Velika šansa za Bajern
Levandovski je ovoga puta šutirao glavom. Dobro se snašao, a Navas je refleksno uspeo da reaguje i spreči vođstvo Bajerna.
29' Dobar udarac Erere
Španac je nalete na odbitak i snažno je šutirao. Lopta je pogodila Gorecku, skrenula pravac i umalo završila u mreži Manuela Nojera.
28' Žuti karton za Dejvisa
Loš start mladog Dejvisa i PSŽ će imati šansu iz slobodnog udarca.
Di Marija je svestan šta je promašio

25' Boateng ne može da nastavi meč
Nemac je bio pod znakom pitanja za ovaj duel i posle 25 minuta mora da izađe iz igre.

Umesto njega ušao je Zule.
24' Odličan fudbal – nova šansa za PSŽ
Di Marija našao se u odličnoj šansi, ali je morao da šutira slabijom desnom nogom. Lopta je otišla preko gola.
Stativa Poljaka
22' Stativa Levandovskog!
Alfonso Dejvis je uputio dobru loptu koju je u kaznenom prihvatio Levandovski.

Poljak je iz teške pozicije uputio odličan šut i nije imao sreće – pogodio je stativu.
Pogledajte šansu Nejmara
18' Stopostotna šansa za PSŽ!
Mbape je dodao loptu do Nejmara, ovaj je dobro šutirao levom nogom, međutim Nojer se dobro postavio i odbranio šut Brazilca.
Dve dobre šanse imao je Mbape

(Photo by David Ramos/Getty Images)
15' Nova šansa za Mbapea
Paredes je lepo pronašao Mbapea, ovaj je bio 1-na-1 sa Kimihom koji je odlično blokirao njegov pokušaj.
14' Šansa za PSŽ
Bernat je dodao loptu do Mbapea, Francuz je pokušao udarcem u kaznenom prostoru. Gorecka se isprečio i blokirao šut.
12' Umalo velika šansa
Pogrešio je Markinjos, loptu je oduzeo Koman, ali nije uspeo da iskoristi grešku protivnika.
10' Solidan centaršut
Alfonso Dejvis dobro je reagovao i otklonio je opasnost. Di Marija je centrirao i tražio je Silvu.
Duel Gorecke i Kerera

Photo by Matt Childs/Pool via Getty Images)
6' Loš udarac Tijaga
Alkantara je pokušao udarcem sa 25 metara. Šut je otišao daleko iznad gola.
5' Presing Bajerna
Minhenski klub pritiska zadnju liniju PSŽ-a. Za sada odbrana Parižana ne uspeva da iznese loptu na protivničku polovinu.
3' Loš centaršut Kimiha
Fudbaler Bajerna centrirao je iz slobodnog udarca, ali nije uspeo da pronađe saigrače u kaznenom. Odbrana PSŽ dobro je reagovala.
2' Mogla je ovo da bude šansa
Gorecka se nije razumeo s Milerom.

Bili su na 18 metara od gola, ali su loše kombinovali.
1' Počela je utakmica!
Veliko finale između Bajerna i PSŽ je krenulo!