Crvena zvezda – Midtjiland 0:3 (0:1)

Mladi fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale Lige šampiona pošto su poraženi od Midtjilanda – 3:0.

Madsen 43, Sorensen 66, 74
  CZV   MID
  0 : 3
KRAJ! Zvezda je eliminisana
90' Midtjiland na korak do četvrtfinala Lige šampiona
83' Stativa Babića!
Šteta, bila je ovo najbolja šansa za Zvezdu. Šutirao je Babić, ali je pogodio stativu.
80' Još desetak minuta do kraja utakmice
Zvezda je pred eliminacijom.
74' Gol – Sorensen pogodio za 3:0
Mogao je bolje da reaguje golman Crvene zvezde. Sorensen je šutirao skoro iz mrtvog ugla, lopta je prošla kroz noge golmanu i Danci su poveli 3:0.
73' Šutirao je Babić, ali pored gola
Bila je ovo dobra šansa, ali je Babić šutirao pored desne stative.
70' Hansen imao veliku šansu
Fudbaler danskog predstavnika imao je šansu, da pogodi za 3:0, ali je šutirao pored gola.
68' Umalo tuča na terenu
Nervoza na obe strane. Lukić je dobio žuti karton, dosta tenzije, ali se na kraju sve smirilo. Žuti karton dobio je i Burmaz.
66' Gol – Midtjiland vodi 2:0
Ponovo je glavnu ulogu kod gola imao talentovani Simsir. Sjajno je dodao loptu do Sorensen koji je šutem po zemlji savladao golmana Zvezde.
65' Šut Simsira
Solidan pokušaj, lopta je otišla pored leve stative. Prvi pokušaj Danaca u nastavku.
63' Slabi napadi Zvezde
Pokušavaju crveno-beli, ali za sada nisu stvorili nijednu stopostotnu šansu.
56' Udarac Burmaza
Posle svega korner za Zvezdu. Torsen je dobro reagovao.
55' Očajan centaršut Babića
Lopta je završila u gol-autu.
52' Dobra reakcija Katića
Bio je ovo dobar centaršuta iz kornera, a golman Zvezde je još bolje reagovao.
47' Umalo šansa za Burmaza
Mladi napadač Zvezde došao je do lopte, ali je Anker u poslednjim trenucima uspeo da reaguje ispred njega.
46' Promena u timu Zvezde
Njamculović je zamenio Piplicu.
45' Kraj prvog poluvremena
Zvezda je odigrala loše poluvreme, Midtjiland je bio nešto bolji i na kraju je uspeo da dođe do prednosti.
43' Gol – Zvezda gubi od Danaca
Gol sa bele tačke postigao je Madsen.
42' Penal za Midtjiland
Simsir je sjajno prošao, Lukić je promašio loptu i napravio penal.
39' Sorensen šutirao pored gola
Mladi fudbaler Midtjilanda šutirao je metar/dva pored leve stative.
36' Dobar centaršut Babića
Pokušao je krilni napadač Zvezde da pronađe Burmaza, dobro je centrirao, ali je ispred napadača Zvezde reagovao Anker.
32' Nismo videli mnogo od Zvezde
U prvih pola sata igre crveno-beli nisu uspeli da nametnu svoj stil igre. Lopta je uglavnom u posedu Midtjilanda, dok Zvezda čeka kontranapade.
27' Midtjiland pritiska
U ovim trenucima Danci imaju više loptu u nogama. Pritiskaju, ali je odbrana Zvezde na nivou.
21' Dobra akcija Midtjilanda
Loš završni pâs i napad je propao.
19' Žuti karton za Ankera
Babić je uspeo da pobegne, ali ga je štoper nepropisno zaustavio zbog čega je i kažnjen.
17' Nova šansa za crveno-bele
Dobar centaršut, Burmaz je uspeo da primi loptu, ali je bio loše pozicioniran. Šutirao je levom nogom i golman je lako odbranio.
10' Dobar pokušaj Burmaza
Napadač Zvezde dobro je prihvatio loptu, ali je šutirao preko gola.
4' Solidan centaršut Radulovića
Fudbaler Zvezde tražio je Burmaza, ali je odbrana Midtijlanda dobro reagovala.
1' Počela je utakmica
Zvezda proslavlja 75. rođendan
Tom prilikom uručene su i nagrade. Opširnije o tome čitajte OVDE.
Napred, Zvezdo!
Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti meč osmine finala omladinske Lige šampiona između Crvene zvezde i Midtjilanda.

Pobednik ovog duela sastaće se sa Ajaksom.

Ukrajinci saopštili: Obustavljamo

Ukrajinske vlasti saopštile su večeras da su obustavile svoje konzularne usluge u inostranstvu za muškarce starosti od 18 do 60 godina, pošto je ukrajinska diplomatija najavila mere za vraćanje u zemlju onih koji mogu da idu na front.