Bajern – Olimpijakos 2:0

Fudbaleri minhenskog Bajerna dočekuju Olimpijakos u 4. kolu Lige šampiona.Fudbaleri minhenskog Bajerna rezultatom 2:0 pobedili su Olimpijakos na svom stadionu i upisali 4. pobedu u Ligi šampiona.

69' Levandovski, 89' Perišić
  BAJ   OLI
  2 : 0
 12' Mirančuk – 4' Remzi, Kosta '93
  LOK   JUV
  1 : 2
KRAJ
Gooooooooooooooooooooooool
89' Gooooooooooool
Brzu kontru su fudbaleri Bajerna pretvorili u gol. Krenuo je trk po levoj strani, pa se Perišić ubacio u sredinu u pravo vreme, dobivši pravovremeni pas lako je matirao golmana Olimpijakosa iz peterca i jasno je da je ovim golom meč rešen. Perišić je u igru ušao samo minut pre gola
88' Perišić menja Gnabrija
85' Navijači Bajerna uputili zvižduke
Nezadovoljstvo vlada na tribinama, navijači nisu toliko nezadovoljni rezultatom (iako je samo 1:0) koliko su nezadovoljni igrom i zalaganjem svojih ljubimaca
80' Bajern propustio novu šansu
74' Solidan šut Dejvisa, nema gola
Probao je kanadski fudbaler da postigne pogodak iz velike udaljenosti, ali je lopta otišla tik iznad prečke i rezultat ostaje 1:0 u korist Bajerna
69' Goooooooooooooooool
Robert Levandovski je bio na pravom mestu u pravo vreme, postigavši pogodak desnom nogom uz desnu stativu doveo je Bajern u vođstvo i umirio mnogobrojnu publiku na "Alijanc Areni".
64' Preti i Olimpijakos
Jedan od retkih napada Olimpijakosa koji se zapravo završio udarcem ka golu Bajerna. Kamara je pokušao da matira Nojera, ali je njegov udarac bio vrlo neprecizan i rezultat se nije promenio
60' Koman šutira, ponovo ništa
Kao pokvarena ploča – Bajern napada, Olimpijakos se odbrani, rezultat se ne menja. Tako je sada posle udarca Gnabrija odlično Sa odreagovao i otklonio opasnost, Ranđelović za to vreme napušta teren i Olimpijakos će pojuriti bod veliki kao kuća na gostovanju u Minhenu
54' Olimpijakos se odlično brani
Tečno igra Bajern, napadi su učestali i dolaze sa obe strane, pa Olimpijakos mora da bude maksimalno fokusiran kako bi odbranio svoj gol, šton sve vreme i čine i odolevaju svim atacima Bavaraca, i dalje je 0:0
49' Nova opasna šansa Bajerna – ostaje 0:0
Nastavio je Bajern tamo gde je stao u prvom poluvremenu, ali je Goreckin šut odbranio Sa. U nastavku su imali korner, ali je ishod bio isti. Jasno je da Bajern daje sve od sebe samo da dođe do gola
Počelo je drugo poluvreme
45' Kraj prvog poluvremena
44' Korner za Bajern
Odlična prilika za domaći sastav u smiraj prvog poluvremena, posle udarca Levandovskog lopta je pogodila stativu i ostala van mreže
39' Koman pada – nema penala
Sa leve strane je u sredinu ušao francuski fudbaler i posle prvog kontakta pao u kaznenom prostoru Olimpijakosa, ali sudija je smatrao da to nije dovoljno za najstrožu kaznu.
34' Slalom Komana, odlično brani Sa
Po desnoj strani je krenuo Koman i preuzeo stvar u svoje ruke. Ušao je u šesnaesterac, napravio slalom kroz odbranu Olimpijakosa, ali je Sa uspešno odbranio njegov pokušaj. U nastavku su Miler i Levandovski imali svoju šansu, da bi Sa i to uspeo da odbrani bez većih problema.
33' Mirno u Minhenu
25' Levandovski je probao – ponovo brani Sa
Odlično je po "centrali" utrčao Robert Levandovski, Gnabri ga je na vreme video i poslao upotrebljiv centaršut, ali je Sa bio oprezan i lako uhvatio tu loptu. "Početni" rezultat i dalje je na snazi
20' Bajern sve vreme napada
Pokušava Bajern da dođe do gola, ali se Olimpijakos jako dobro brani i odoleva svim napadima domaćina
16' Ranđelović u šansi... Ništa!
Posle greške odbrane minhenskog Bajerna, Lazar Ranđelović se našao u izglednoj prilici u kaznenom prostoru domaćeg tima, ali je njegov šut otišao malo pored desne stative – sa "pogrešne" strane
12' Gooooooooool
Mirančuk donosi izjednačenje
12' Bajern vidno bolji
Odlično igraju fudbaleri Bajerna na početku utakmice, iako imaju malih problema sa završnicom. Bavarci uspevaju da bez većih problema izgrade svoj napad, ali zbog ne baš najboljih šuteva, rezultat se nije menjao.
4' Gooooooooooool
Juventus vodi u Moskvi zahvaljujući Remziju, bivšem asu Arsenala koji je šutirao po sred gola i zahvaljujući grešci Lokomotivinog golmana, Juve stiže do prednosti od jednog gola
3' Sa najzapaženiji pojedinac
Golman Olimpijakosa se već u nekoliko navrata istakao sjajnim odbranama i uspeo da sačuva mrežu grčkog predstavnika, koji je zapretio samo jednom i to posle solo prodora Ranđelovića po desnom boku
1' Počela je utakmica
Bajern je uspeo da stvori početni pritisak, uglavnom preko desnog boka stvaraju probleme Olimpijakosu, ali za sada se rezultat nije menjao.
Sve je spremno u Minhenu
Utakmica samo što nije počela, igrači su izašli na teren i spektakl 4. kola Lige šampiona može da počne