Olimpijakos – Bajern 2:3

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su u Pireju ekipu Olimpijakosa sa 3:2, u meču 3. kola grupe B Lige šampiona.

El Arabi 23, Giljerme 79 - Levandovski 34, 62, Toliso 75
  OLI   BAJ
  2 : 3
Rezultati svih utakmica
KRAJ
Pobede su ostvarile ekipe Bajerna, Mančester sitija, Juventusa, Real Madrida i Pari Sen Žermena.
Treći gol Mbapea
Briž: Het-trik Mbapea
Kilijan Mbape postiže još dva pogotka i dolazi do het-trika.

Klub Briž je deklasiran - 0:5.
Torino: preokret Juventusa!
Potpuni preokret "Staroj dami" donosi Paulo Dibala, koji je za samo dva minuta postigao dva gola.

Lokomotiva je "na kolenima" - 2:1.
Atina: Ne predaje se OLI!
Samo četiri minuta nakon primljenog pogotka, Olimpijakos se vraća.

Iz daljine je šutirao Giljerme, lopta je zakačila jednog fudbalera Bajerna i završila u mreži - 2:3.
Atina: Bajern blizu pobede
Uspeli su Bavarci da dupliraju prednost protiv Olimpijakosa.

Lep pogodak postiže Korentin Toliso, odmerenim udarcem sa ivice šesnaesterca u gornji desni ugao golmana crveno-belih - 1:3.
Mančester: Rapsodija Sitija
Brzo su fudbaleri Sitija postigli još dva pogotka, u razmaku od samo pet minuta.

Do het-trika došao je Rahim Sterling za potpuni brodolom Atalante - 5:1.
Ikardi nokautirao Briž
Mbape duplira vođstvo u Brižu
Levandovski preokreće u Pireju
Olympiacos 1 - [2] Bayern | Lewandowski 62' from r/soccer
Mančester: Novi gol na Etihadu
Strelac je ponovo Rahim Sterling. Ovoga puta asistent nije Foden, nego Ilkaj Gindoan.

Mančester siti - Atalanta 4:1.
Briž: PSŽ nokautirao domaće!
U roku od samo dva minuta, u strelce su se upisali Kilijan Mbape i Mauro Ikardi. Ovim golovima utakmica je praktično rešena.

Klub Briž - PSŽ 0:3.
Atina: Bajern "okrenuo" Olimpijakos
Strelac je ponovo Robert Levandovski, kome je loptu glavom spustio Miler.

U prvi mah delovalo je da je ofsajd, međutim, sudija je pokazao na centar.
Mančester: Siti povećava prednost
"Građani" u 58. minutu preko Rahima Sterlinga dupliraju prednost protiv ekipe Atalante.

Domaći su se praktično ušetali u gol - De Brujne je zalomio defanzivca gostiju, dodao Filu Fodenu, koji je prosledio do Sterlinga kome nije bilo teško da postigne gol - 3:1.
57' Mreže miruju na svim stadionima
Nakon nešto više od 10 minuta igre u II poluvremenu nema pogodaka.
Levandovski postao 5. najbolji strelac ikada u LŠ
Počelo je drugo poluvreme na svim utakmicama!
Poluvreme - Favoriti, uglavnom, vode
Posle prvih 45 minuta na šest mečeva postignuto je 11 golova.

Mančester: Aguero "okrenuo" Atalantu
Favorizovani Mančester siti brzo je preokrenuo stvari na Etihadu i to preko Kuna Aguera.

Omaleni Argentinac je prvo u 34. minutu iskoristio asistenciju Sterlinga, da bi u 38. minutu iz jedanaesterca doveo svoju ekipu u vođstvo.

Mančester siti - Atalanta 2:1.
Atina: Bajern izjednačio
Nije dugo trajala radost crveno-belih.

Za to se pobrinuo Robert Levandovski u 34. minutu, koji je iskoristio odbitak nakon udarca Tomasa Milera.
Gol Mirančuka u Torinu
Torino: Novi šok - Lokosi vode protiv "Stare dame"
Novo iznenađenje na stadionima širom Evrope. Priredio ga je Aleksej Mirančuk, koji je iskoristio odbitak i zakucao loptu iza leđa golmana Ščensnog.
Mančester: Atalanta iz penala do vođstva na Etihadu!
Fudbaleri iz Bergama neočekivano dolaze do prednosti na gostovanju Mančester sitiju.

Fernandinjo je bio nesmotren u svom šesnaestercu, a sudija Grinfeld je pokazao na belu tačku.

Najstrožu kaznu u gol je u 28. minutu pretvorio Ruslan Malinovski.
El Arabi šokirao Bavarce
Atina: Olimpijakos iznenadio Bajern!
Bili su Bavarci bolji u prvom delu prvog poluvremena, ali su crveno-beli iz Pireja ti koji prvi stižu do pogotka.

Cimikas je u 23. minutu sjajno centrirao sa leve strane, a El Arabi odlično skočio i glavom savladao Manuela Nojera.
Gol Tonija Krosa
Istanbul: Vodi Real!
Gosti iz Madrida kaznili su promašaje Galatasaraja i preko Tonija Krosa dolaze do prednosti.

Eden Azar je lepo istrčao, vratio na "povratnu" nemačkom reprezentativcu, koji je u 18. minutu u svom stilu zakucao loptu u mrežu Fernanda Muslere.

Galatasaraj - Real Madrid 0:1.
Istanbul: Velike šanse za Galatasaraj
Rumunski napadač Florin Andone imao je dve šanse za samo dva minuta, ali je Tiboa Kurtoa oba puta sjajno intervenisao.

Ostaje 0:0.
Pogledajte gol Ikardija
Briž: Vodi Pari Sen Žermen
Prvi gol u terminu od 21.00 postižu fudbaleri Pari Sen Žermena, koji preko Ikardija u 7. minutu dolaze do vođstva protiv Klub Briža.
5' Mirno na stadionima širom Evrope
Prvih pet minuta protekli su mirno i za sada nema pogodaka.