3. kolo: Engleska – Italija 0:0

Reprezentacije Engleske i Italije odigrali su nerešeno, 0:0 u trećem kolu Lige Nacija.

ENG   ITA
  0 : 0
Kraj!
Italija i Engleska završili su utakmicu bez pobednika.
90' Još tri minuta
Četvrti sudija je pokazao da će se igrati još tri minuta nadoknade.
84' Englezi ne žele podelu bodova
Engleska za sada više napada, ali ne uspeva da dođe u izglednu priliku za gol.
79' Kejn pokušava
Hari Kejn je uputio loptu prema golu Donarume, ali je ona prešla preko gola.

Napadač Totenhema će još malo sačekati na 51. gol u dresu reprezentacije Engleske.
76' Nova izmena
Umesto Skamake ulazi Đakomo Raspadori, njegov saigrač iz Sasuola.
71' Prilika za Njonta
Njonto je primio loptu u šesnaestercu ali je pogodio spoljni deo mreže.
65' Izmene
Njonto i Espozito ulaze umesto Lokatelija i Pelegrinija.

Sautgejt takođe menja – Izlazi Ejbraham, a umesto njega ulazi Hari Kejn.

Deklan Rajs napupta teren, a ulazi Kalvin Filips.

I Mejson Maunt je izašao, ustupio je mesto Bovenu.
61' Engleska strpljiva
Fudbaleri "Gordog Albiona" ne žele po svaku cenu da idu na gol.

Napade grade strpljivo, polako uz oprez na sredini terena.
55' Nova prilika za Sterlinga
Sterling je sa nekih 11 metara uputio solidan šut ka golu, ali to nije bio preveliki problem za Donarumu.
52' Velika šansa za Sterlinga
ODličan centaršut je uputio Ris Džejms, a Sterling je imao sjajnu proliku da sa oar metara loptu ubaci u gol.

Međutim poslao ju je preko gola.
49' Prva šansa u nastavku
Pesina je šutirao, ali preko gola.

Pre toga je u šesnaestercu pao Fratezi, ali nije bilo govora o penalu.
46' Počelo je drugo poluvreme
Italija će imati prvi napad u drugom poluvremenu.
44' Sjajna odbrana Ramsdejla
Sjajan napada Italije zamalo da bude krunisan golom.

Međutim Ramsdejl je sjajno reagovao i poslao loptu iznad svog gola.
41' Italijani se bude
Skamaka je primio loptu na ivici peterca, ali je poslao loptu preko gola izuzetno jakim udarcem.
37' Englezi pretili pa izgubili loptu
Reprezentacija Engleske ponovo je pretila golu protivnika, ali nije uspela da šutne ka golu Donarume.

Malo je falilo da dođe do kontre, ali je ona sprečena.
33' Ponovo nema šansi
Ponovo par minuta nema konkretnijih prilika ni na jednoj strani.
28' Griliš ne koristi šansu
Mogla je Engleska vrlo lako da povede na ovoj utakmici, ali Džek Griliš nije najbolje ragovao na odličan pas koji je dobio u srcu šesnaesterca.
25' Ramsdejl spasio Engleze
Tonali je imao odličnu priliku, ali je Ramsdejl bio dobro postavljen i sprečio da Italija povede.
21' Engleska bolja
Reprezentacija Engleske za sada kontroliše ritam ove utakmice.

Italija posle one prilike Fratezija nije imala izglednu šansu.
17' Korner za Englesku
Vord-Praus je odlično ubacio loptu u kazneni prostor gde ju je zahvatio Deklan Rajs.

Rajs je ipak poslao loptu pored gola, ali piše se nova šansa za Englesku.
13' Smirila se igra
Nakon par uvodnih šansi sa obe strane, ritam utakmice je pao.

Igra se uglavnom odvija na sredini terena, bez izglednijih šansi za sada.
9' Prečka!
Mejson Maunt je posle propusta odbrane gostiju imao priliku, ali je lopta pogodila prečku.

Ejbraham je imao popravni, ali ni on nije pogodio mrežu.
5' Donaruma napravio veliku grešku
Golman Italije je loptu poslao prema Lokateliju, ali je ona stigla do Tamija Ejbrahama koji ipak nije uspeo da loptu pošalje u mrežu.
2' Kakva prlika za Italiju!
Već u drugom minutu je Fratezi mogao da zatrese mrežu Ramsdejla!

Fudbaler Sasuola je za malo promašio...
1' Utakmica je počela!