Fudbaler Srbije pobedili su Rusiju 5:0 u poslednjem meču Lige nacija B.

KRAJ!
POBEDA SRBIJE!
Srbija ostaje u Ligi B!
Mađarska je upravo povela 2:0!
90' Poslednji minuti i na "Mitiću"
Poslednji minuti meča u Mađarskoj
Sudija, sviraj kraj!
85' Šansa za Vlahovića
Jović je lepo asistirao ka Vlahoviću koji je sporo reagovao. Mogao je bolje mladi napadač Srbije.
80' Rusi ne mogu ni na prazan gol
Čerišev je imao veliku šansu, ali se isprečio Milenković i blokirao mu šut.
79' Srbija ide ka pobedi
Naši igrači kontrolišu igru i čeka se samo da istekne 90. minut.

Sada se najviše gleda ka meču Mađarske i Turske.
Mađari i dalje vode...
Sa ovim rezultatom imamo ostanak u Ligi B.
71' Mitrović sjajno blokira šut
Erokin je imao dobru šansu. Mitrović se isprečio i odlično blokirao.
67' Nova šansa za "orlove"
Šutirao je Jović, a ovoga puta je Džanaev odbranio.
64' PETARDA!
Sjajan kontranapad "orlova".

Mitrović je dodao loptu do Jovića, ovaj je prosledio do Vlahovića koji je sjajno uposlio Mladenovića.

Levi bek Srbije šutirao je u dalji ugao i golman Rusije nije imao šanse.
62' Odlična intervencija Rajkovića
Zobolotnji je šutirao pravo u golmana Srbije. Dobro je reagovao Rajković i mreža je ostala netaknuta.
Mađarska vodi protiv Turske!
Mađarska je povela protiv Turske, ako ovako ostane naši igrači ostaće u Ligi B.
56' Kontrolišemo igru
Imamo veliku prednost i igramo koliko nam je potrebno. Rusi su, za sada, bezopasni.

Srdjan Stevanovic/Starsportphot
50' Mirno na početku
Videli smo po dobar centaršut na obe strane, ali ne i šansu za gol.
46' Počelo je drugo poluvreme
Gaćinović je zamenio Maksimovića.

Četiri izmene u sastavu Rusije.

Džanaev je zamenio Giljermea, Mostovoj je ušao umesto A. Mirančuka, Evgenjev je zamenio Divejeva, a Obljakov An. Mirančuka.
Kraj prvog poluvremena!
Odavno nismo videli ovakvu Srbiju.

Najbolje poluvreme naše reprezentacije u poslednjih nekoliko godina, a sigurno spada i u među najbolje od osamostaljenja.
F E N O M E N A L N O
45+1 OHOOHOHOHO! NOVI GOL JOVIĆA!
Perfektan centaršut Mladenovića i Jović ponovo pogađa!

Sjajan udarac glavom srpskog napadača.

Velikih 4:0!
45' Još tri minuta u prvom poluvreme
!!!
40' ŠTA JE OVO? Srbija vodi 3-0!
Strelac Vlahović!

Mitrović je dodao loptu do Jovića, ovaj je odlično šutirao, ali je Giljerme uspeo da odbrani.

Golman Rusije nije uspeo da zadrži loptu, onda se odbila do Vlahovića koji je smestio loptu u mrežu.
38' Jović igra odličan meč
Srpski fudbaler igra sa mnogo samopouzdanja i pri svakom dodiru sa loptom stvara problem odbrani Rusije.
34' Šansa za Mladenovića
Dobra akcija "orlova", lopta je umalo došla do Mladenovića koji bi imao odličnu šansu. Ipak, ispred našeg igrača reagovao je odbrambeni igrač.
31' Rusi prete!
Velika šansa za Zobolotnjeg! Postavio je stopalo, ali je lopta otišla preko prečke.
Pogledajte kako je lopta išla tečno
25' GOOOOOOOL! Luka Jović!
Sjajna akcija naših fudbalera.

Mladenović je odlično pronašao Jovića koji je glavom pogodio za 2-0!

Pedja Milosavljevic/Starsport
14' Rajković siguran
Dobra reakcija Rajkovića. Žirkov je prošao po levoj strani, centaršut mu je blokiran i Rajković je lako uhvatio loptu.
Pogledajte!
10' GOOOOOL! RADONJIĆ!
Vodi Srbija!

Imao je krilni napadač malo sreće jer je lopta promenila pravac posle njegovog šuta. Giljerme nije imao šansu i "Orlovi" vode.

Lep gol.
7' Rajković nesiguran
Golman Srbije je oklevao i napadač Rusije je uspeo da mu blokira šut. Na sreću, lopta je završila u autu.
5' Prva šansa za Srbiju
Mitrović je poslao oštru loptu u kazneni. Giljerme je nesigurno reagovao i naši igrači imaju korner.
1' Stopostotna šansa za Rusiju!
Ogromna šansa za Zobolotnog!

Očajno je reagovala naša odbrana, napadač Rusije je ostao sâm, snažno šutirao, a Rajković je spektakularnim potezom odbranio.
1' Počela je utakmica!