1/4 finala: Barselona – Ajntraht 2:3 (0:2)

Najveće iznenađenje četvrtfinala Lige Evrope napravio je Ajntraht iz Frankfurta koji je savladao Barselonu na "Kamp Nou" rezultatom 3:2 (2:0).

Dobrodošli!
Zajedno ćemo ispratiti tri revanš utakmice četvrtfinala Lige šampiona.

Budite uz B92.net!
Kraj u Glazgovu!
Rendžers se izborio za polufinale gde će igrati protiv Lajpciga 28. aprila i 5. maja.
105' Braga ostaje sa devet igrača u polju
Drugo isključenje, ovog puta za Medeirosa zbog dva žuta kartona u istom minutu.
101' GOOOOOL!
Ruf pogađa za novu prednost Rendžersa – 3:1!
Produžeci na "Ajbroksu"
Još 30 minuta drame u dvomeču Rendžersa i Brage.
90+10' GOOOOOOL!
Penal za Barselonu i gol Memfisa Depaja!

Ima li vremena za čudo na "Kamp Nou"?
Kraj!
Ajntraht je na kraju preživeo i prošao u polufinale!
Gotova je utakmica u Lionu
Vest Hem se prošetao i trijumfom rezultatom 3:0 se plasirao u polufinale.

Tako čeka, najverovatnije, Ajntraht, koji se još uvek brani u Barseloni.
90+1 GOOOOOL!
Sjajan pogodak Busketsa za kakvu-takvu nadu Barselone.

Igraće se još devet minuta nadoknade, tako da teoretski ima još vremena za čudo.
83' GOOOOOL!
Braga postiže gol i time izjednačava ukupan rezultat.

Karmo je strelac gola, sa igračem manje!

Rendžers je ispustio prednost i smeše nam se produžeci na "Ajbroksu".
84' Poništen gol Barselone!
Serhio Buskets je ubacio loptu u mrežu, brže bolje je postavio na centar, ali je VAR naknadno pokazao da je bio najbliži golu rivala.
78' Kamada za malo promašuje!
Ajntraht je bliži četvrtom golu, nego Barselona prvom.
74' Nova šansa za Ajntraht!
Nižu se prilike za goste, dok Barselona ne deluje kao tim koji bi mogao i do jednog pogotka, a kamoli tri i produžetaka.
67' GOOOOOOL!
Filip Kostić igra utakmicu sezone!

Možda i karijere, jer teško da će ikada imati priliku da postigne dva gola Barseloni na "Kamp Nou"!
59' Artur Dijaš ide da pogleda jednu situaciju
U pitanju je igranje rukom Borea u svom kaznenom prostoru.

Međutim, postoji problem sa VAR-om na "Kamp Nou".

Dijaš pokazuje da ne čuje kolege iz VAR sobe i zbog toga ne želi da nastavi meč.

Pauza traje više od pet minuta.
58' Ajntraht promašuje zicer
Ter Štegen branio udarac Lindstroma u sjajnoj kontri "iz prve".
48' GOOOOOOL!
Vest Hem, praktično, overava prolaz.

Ni ovog puta nije moglo da prođe bez pogotka sjajnog Bovena.
47' Neverovatan promašaj Obamejanga!
Promašio je celu loptu i gol na samo dva metra od gola.
Idemo dalje!
Ajntraht, Vest Hem i Rendžers su blizu polufinala, ali videćemo da li nešto može da se promeni u drugih 45 minuta (ili više).
42' Crveni karton za Bragu i penal za Rendžers!
Tormena je skrivio isključenje i to je možda momenat koji rešava ovaj dvomeč.
Poluvreme na svim utakmicama
Gosti se goste u Barseloni i Lionu, a u Glazgovu domaći Rendžers koristi krcati "Ajbroks".
44' GOOOOOOL!
Vest Hem duplira prednost.

Strelac je Rajs i sada su "čekićari" veoma blizu polufinalu.
42' GOOOOOL!
Rendžers stiže do drugog gola i preokreta u ovom dvomeču protiv Brage.

Strelac je Tavernije, ponovo, ovog puta iz penala.
43' Ajntraht nastavlja da niže šanse
Ali, i promašaje. Ovog puta Knauf je šutirao za malo preko gola.
38' GOOOOOL!
Vodi i Vest Hem!

Strelac je Doson i to je gol koji, za sada, vodi Engleze u polufinale.
36' GOOOOOOOL!
I to kakav! Spektakularan!

Rafael Bore postigao je impresivan pogodak za 2:0 za Nemce!

EPA-EFE/Enric Fontcuberta
26' Kostić ponovo preti
Ovog puta sa distance, ali pravo u Ter Štegena.
24' Oko 15.000 navijača Ajntrahta u Barseloni
Za sada imaju puno razloga za slavlje.

EPA-EFE/MARK RUNNACLES
18' Arauho je imao odličnu priliiku
Ali, Kevin Trap refleksno brani.
Počele su utakmice!
Pratićemo prvenstveno meč na "Kamp Nou", ali i dešavanja u Lionu i Glazgovu.
4' GOOOOOL!
Šok u Barseloni, a "krivac" je Filip Kostić!

Postigao je gol iz jedanaesterca za vođstvo Ajntrahta i feštu čak 15.000 navijača nemačkog tima na tribinama.
2' GOOOOOL!
Prvi gol postiže Rendžers protiv Brage i odmah je neutralisana prednost Portugalaca.