Benfika je izjednačila! 3:3!
Rapid – Dandalk 3:2
Kakva ludnica u Beču! Rapid ponovo vodi u samoj završnici meča, 3:2!
Hapoel – Leverkuzen 2:4
Bajer Leverkuzen je rešio pitanje pobednika, strelac četvrtog gola za njih bio je Virc u 88 .minutu
Roma – Kluž 5:0
Strašna partija Rome, "pukla petarda" u italijanskoj prestonici
Sve je manje vremena
Rapid – Dandalk 2:2
Novo izjednačenje, ovoga puta sa "bele tačke"
Roma – Kluž 4:0
Borha Majoral po drugi put trese mrežu Kluža. Sada je u 82. minutu pogodio za 4:0
Rijeka – Napoli 1:2
Evo preokreta u Hrvatskoj. Napoli preko autogola Filipa Brauta stiže do prednosti od 2:1.
Slavija P – Nica 3:1
Nica potpuno "potučena" u Čekoj, Ponovo je Kuhta postigao gol i 3:1 za domaći sastav
Benfika – Rendžers 2:3
Evo Benfikinog odgovora! Benfika sa igračem manje stiže do gola
Hapoel – Leverkuzen 2:3
Evo gola posle dužeg vremena! Bajer Leverkuzen je stigao do novog vođstva, Bejli je pogodio u 75. minutu i iskupio se za autogol iz prvog poluvremena.
PAOK – PSV 4:1
Uništili su grčki predstavnici PSV u drugom poluvremenu, a Andrija Živković postiže svoj drugi gol!
Stativa
Umalo i 4. gol za Rendžers, ali Kent pogađa stativu
Ludogorec – Totenhem 1:3
Lo Selso u 62. minutu postiže i treći pogodak za Totenhem, u Razgradu će najverovatnije osvojiti sva tri boda
Sosijedad – AZ 1:0
Portu postiže gol i sada nema više utakmica na kojima nema golova
PAOK – PSV 3:1
Kakav "blickrig" PAOK-a! Sada je u 58. minutu strelac bio Colis!
PAOK – PSV 2:1
Kakva ludnica, preokret PAOK–a! Andrija Živković postiže sjajan gol!
Benfika – Rendžers 1:3
Tavarnije igra sjajno večeras, sada je bio ključni čovek u postizanju trećeg gola za Rendžers
Ludogorec – Totenhem 1:2
I bugarski tim stiže do gola. Keseru u 50. minutu postiže pogodak za Ludogorec
PAOK – PSV 1:1
I PAOK stiže do poravnanja u 47. minutu! Timovi nastavljaju tamo gde su stali
Leh – Standard 3:1
Nećete verovati, ali odmah gol
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
Napolitanci su uspeli da smanje razliku do poluvremena. Dijego Deme u 43. minutu postiže gol
Hapoel – Leverkuzen 2:2
Kakva utakmica, novo izjednačenje!
Leh – Standard 2:1
I Standard se upisuje na semafor. Lestijen u 34. minutu postiže gol za Standard
Slavija P – Nica 1:1
Francuzi stižu do izjednačenja! Guiri u 33. minutu postiže gol za poravnanje u Češkoj
Osmanpaša postiže prvi gol
Kejn posle gola ima i asistenciju! Strelac je Lukas Mura u 32. minutu
Kakvo poluvreme za Romu! Borha Majoral u 34. minutu postiže i 3. gol za Romu

Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images
Hapoel – Leverkuzen 2:1
Još jedan preokret! Hapoel Ber Šiva od 26. minuta vodi protiv Bajer Leverkuzena, ponovo je strelac bio Akolatse
Preokret Rendžersa! Kakav pad Benfike za 5 minuta su primili dva gola, sada je Kamara "probušio" odbranu portuglaskog predstavnika
Benfika – Rendžers 1:1
Novi autogol, jako loša reakcija odbrane Benfike i sada je Golzalveš loptu zakucao u svoju mrežu
Roma – Kluž 2:0
Rimljani se ne šale. Ibanjes u 24. minutu duplirao je prednost
Rapid – Dandalk 1:1
Evo još jednog izjednačenja, u Beču je gol postigao Dejan Ljubičić u 24. minutu
Leh – Standard 2:0
Posle 23 minuta poljski predstavnik ima dva gola prednosti. Sada je strelac bio Išak
Holanđani su pokazali zube. Zahavi sa bele tačke donosi vođstvo PSV-u u 20. minutu utakmice
Benfika ostaje bez Otamendija
Otamendi je kao poslednji igrač odbrane srušio Kenta i zaradio direktan crveni karton, Oni vode 1:0 onim autogolom u prvom minutu, najbržem ikada
Slavija P – Nica 1:0
Još jedan favorit na papiru ima zaostatak, Slavija preko Kuhte stiže do vođstva od 16. minuta
Leh – Standard 1:0
I Leh je brzo poveo, sjajna igra poljskog tima, Skoraš postiže pogodak
Rijeka – Napoli 1:0
Hrvatski predstavnik je iznenadio Napoli! Murić od 13. minuta dovodi Rijeku u vođstvo
Omonija – Granada 0:1, Hapoel – Bajer 0:1
Evo novog ranog vođstva. Španski predstavnik na Kipru stiže prvi do gola, baš kao i Bajer Leverkuzen koji u Izraelu stiže do vođstva protiv Hapoel Ber Šive
Roma – Kluž 1:0, Benfika – Rendžers 1:0
Neverovatno, utakmica samo što je počela i već imamo po gol, Roma i Benfika su poveli posle samo 60 sekundi
Utakmice počinju minutom ćutanja
Dobrodošli
Zajedno ćemo pratiti utakmice Lige Evrope u prvom terminu od 18 časova i 55 minuta.

Ukrajinci saopštili: Obustavljamo

Ukrajinske vlasti saopštile su večeras da su obustavile svoje konzularne usluge u inostranstvu za muškarce starosti od 18 do 60 godina, pošto je ukrajinska diplomatija najavila mere za vraćanje u zemlju onih koji mogu da idu na front.