CSKA srušio šampiona Evrope, Valensija produbila krizu Junajteda!

Fudbaleri CSKA šokirali su šampiona Evrope Real Madrid i pobedili ga minimalnim rezultatom u drugom kolu Lige šampiona.

Igra se još samo u Mančesteru
Jedini meč koji još nije završen je onaj u Mančesteru, gde Valensija odoleva Junajtedu.
90+6' Šta radi Akinfejev?! Dva žuta kartona za golmana CSKA
Opšta pometnja na Lužnjikiju u Moskvi! Igor Akinfejev je dobio dva žuta kartona i automatski crveni! Sudija je izgubio živce i zbog prigovora isključio rusku legendu!
90+2' Ogromna prilika za Real
Kakva prilika za Madriđane! Marijano Dijas je "proplivao" kroz vazduh, ali je pogodio stativu. Moskovljani će izgleda pobediti šampiona Evrope!
90+2' Het-trik Džeka u Rimu
Roma ipak dolazi do "petarde" preko Edina Džeka. Bosanskohercegovački reprezentativac je krunisao svoju odličnu partiju het-trikom pogotkom glavom.
90+2' Šene pogađa prečku, Nojer spasao Bajern!
Ajaks je mogao do sva tri boda u Bavariji, ali je Šene pogodio prečku, nakon intervencije Nojera.
90' Šahtjor pogodio stativu
Ismaili je mogao do pobede u veoma dramatičnom meču protiv Liona, ali je pogođena stativa.
Šta kažete?
Nadoknade počele...
Na većini mečeva počele su nadoknade vremena, CSKA i dalje vodi protiv Reala, Ajaks odoleva Bajernu...
80' Murinjo na pomolu novog kiksa
Mančester junajted na pomolu je novog kiksa jer je i dalje bez golova u Engleskoj. Ako se uopšte ovaj rezultat može nazvati kiksom za ovosezonski Junajted.
U Rimu "pukla petarda", ali zamalo
Federiko Facio je postigao peti gol za Romu, ali je on poništen zbog ofsajda.
Šta je ovde golman pokušao?
81' Nestvarni promašaji Liona
Lion ređa šansu za šansom, ali gola nema. Da li će Šahtjor, koji je vodio 2:0, uspeti da odoli?
74' AEK propustio kolosalnu šansu, Benfika kaznila!
Ogromna prilika za AEK ali i fantastična intervencija Vlahodimosa. U maltene narednom napadu Benfika je uspela da kazni Atinjane, i to s igračem manje. Strelac je bio Semedo!
78' Lion opasno preti
Velika prilika za Francuze, ali se nisu snašli Dembele i Depaj. Odlična odbrana golmana Šahtjora, a u nastavku napada dosuđen je ofsajd.
Nemila scena na "Alijancu"

Photo by Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images
66' Pogba imao odličnu šansu
Zatišje na "Old Trafordu" prekinuo je Pol Pogba. Imao je priliku iz slobodnog udarca sa nekih 20ak metara, dobro je šutirao, ali nedovoljno precizno da savlada Neta.
72' Opa! Blickrig Liona, imamo utakmicu u Francuskoj
Sve što je Šahtjor gradio 70 minuta raspalo se za dva. Prvo je pogodio Dembele, a sada je totalni egal doneo Duboa. Lion ima dobar rezultat, a nije nemoguće da preko momentuma dođu i do pobede.
73' Džastine, otac ti je ponosan!
Džastin Klajvert, sin legendarnog fudbalera Patrika, postigao je gol za Romu koja sada vodi 4:0.
70' Dembeleov "nebeski" skok, ima nade za Lion
Musa Dembele bio je odličan u skoku nedaleko od gola Šahtjora i nije imao težak zadatak. Zabio je loptu u gol Ukrajinaca i doneo nadu svojoj ekipi da može barem do boda, ali vremena je sve manje.
65' Konaridiiiiiiiiis! AEK dolazi do izjednačenja!
Rios je u četvrtom minutu nadokande prvog poluvremena baš naškodio svojoj ekipi. Benfika ne može da se snađe sa igračem manje, a Atinjani preko Klonaridisa dolaze do izjednačenja!
66' Lion pokušava da dođe do čuda
U velikom zaostatku je Lion, a pokušaće da dođe do eventaulnog preokreta i čuda ulaskom Memfisa Depaja na teren.
Mladi Turčin bio je veoma precizan
64' Inder pogađa, Rimljani osigurali pobedu
Čengiz Inder se nagradio za sjajnu asistenciju Džeku. Sada je on strelac, a Roma protiv Plzenja na "Olimpiku" vodi sa 3:0.
Može li Bajern do pobede, ili Ajaks do iznenađenja?

Photo by Christian Kaspar-Bartke/Bongarts/Getty Images
58' Lopetegi paniči, nema više izmena
Real i dalje gubi, a trener Đulen Lopetegi je već izvršio sve tri izmene. Umesto Karvahala, Kasemira i Vaskesa ušli su Odriosola, Modrić i Dijas.
53' Nastavljaju se problemi za Benfiku
AEK smanjuje prednost desetkovane Benfike. Klonaridis je natrčao na jednu loptu i iz skoka uspeo da postigne gol!
55' Moraeeeeš! Šahtjor duplira vođstvo!
Sjajni Brazilac Moraše postiže drugi gol na utakmici i donosi Ukrajnicima iz Donjecka prednost od 2:0 na gostovanju Lionu.
45+4' Problemi za Benfiku
Benfika vodi 2:0 na gostovanju AEK-u, ali je u problemu. Ruben Dijas je dobio drugi žuti, te crveni karton pa su Portugalci ostali sa igračem manje.
Poluvreme: CSKA vodi protiv šampiona, Ajaks odoleva Bajernu, Džeko dominira
CSKA nekako na poluvremenu ima minimalnu prednost protiv Real Madrida golom Hrvata Nikole Vlašića. Bajern je na domaćem terenu poveo protiv Ajaksa, ali su Holanđani maestralnom asistencijom Dušana Tadića došli do poravnanja, dok u Rimu "Vučica" dominira protiv Plzenja golovima Edina Džeka.
45+2' Real uništava Moskovljane
CSKA nekako uspeva da odoli šampionu Evrope. Real dominira u prvom poluvremenu, ali gubi. Madriđani za sada imaju 70 posto lopte u svojim nogama, kao i čak 13 šuteva na gol, ali samo dva u okvir protivnika.
44' Šahtjorovi napadi se isplatili!
Ukrajnici dolaze do prednost od 1:0 na gostovanju u Lionu, a pogodak je postigao Moraeš. Najistureniji igrač Šahtjora je dobio loptu od još jednog Brazilca Ismailija i matirao nemoćnog Dijega Lopesa.
38' Lukakuov centaršut brzo otklonjen
Lukaku je probio po desnom boku, centrirao u kazneni Valensije, ali je opasnost brzo otklonjena.
Tadić slavi sa saigračima

40' Prizvali smo gol – Džeko ponovo strelac!
Edin Džeko ponovo je pogodio mrežu Kozacik. Asistirao je Čengiz Inder, sjajno pronašao bosanskog "dijamanta" u kaznenom prostoru, koji se jako dobro snašao.
40' Zatišje pred buru
Dosta golova je padalo, ali sada mreže miruju... da li se nešto sprema u poslednjih pet minuta prvog poluvremena?
Ako opet kiksne, crno mu se piše...

Photo by Michael Regan/Getty Images
Šahtjor bolji, mreže miruju u Lionu
Šahtjor dominira protiv Liona, koji je u prvom kolu pobedio Siti na "Etihadu". Ipak, i dalje je bez golova u Francuskoj.
Pogledajte Tadićevu "loptu sa očima"
Junajted se muči
Mančester junajted dočekuje Valensiju na "Old Trafordu" u pokušaju da povrati pobedničku formu, ali u prvih 25 minuta meča imaju dosta problema u organizaciji napada.
Katastrofa Krosa, Vlašić matirao Navasa
Dušan Tadić asistent, Ajaks izjednačio na "Alijanc areni"
Srpski fudbaler Dušan Tadić odlično je proigrao Mazruija, koji je posle Tadićevog proigravanja imao lak zadatak da izjednači.
A evo i majstorije balkanskog tandema
Nije jedini...
6' Kakva goleada, Benfika vodi u Grčkoj
Haris Seferović je postigao četvrti gol u prvih šest minuta mečeva od 21.00. Benfika vodi u Atini protiv AEK-a.
4' Vodi i Bajern
Mac Humels je strelac za tim Nika Kovača. Humels je dobro iskoristio loptu kojom ga je proigrao Roben i doneo prednost svojoj ekipi.
3' Balkanski tandem ponovo u akciji
Tandem Džeko-Kolarov ponovo je proradio! Kolarov je po levom boku mirno čekao, a zatim fantastično proigrao Bosanca Džeka koji je matirao golmana gostiju bez previše muka.
2' Šok u Moskvi, CSKA vodi!
CSKA iz Moskve došao je do prednosti protiv Real Madrida već u drugom minutu, a strelac je Nikola Vlašić