Crveni Ronaldu, Lion šokirao Mančester siti, Real rutinski!

Fudbaleri Juventusa pobedili su Valensiju u prvom kolu grupe H sa 2:0 u meču na kom je Kristijano Ronaldo dobio prvi crveni karton u Ligi šampiona.

90+7 KRAJ! Ronaldo, Brih i velika pobeda Liona
To su glavni utisci drugog dana takmičenja u Ligi šampiona.
90+6' Promašen penal za Valensiju!
Dani Pareho promašuje penal za Valensiju i ostaje 2:0 za Juventus.
90+2 GOOOOOOL! Real 3:0, CSKA 2:2!
Marijano daje gol posle dodavanja Marsela, dok je Viktorija ispustila tri boda u meču sa CSKA jer je penalom Vlašića u 95. minutu.
90' Lion se brani, Aguero mogao da izjednači
Mančester siti napada svim silama i pokušava da dođe do izjednačenja. Igra se potpuno pomerila na stranu francuskog tima, Aguero je prošao i šutirao iz kaznenog prostora, golman je odbranio, a Siti nije dobio korner.
88' Miler ulazi u igru za lep jubilej
Tomas Miler je ušao u igru za Bajern, zamenio je na terenu Havija Martinesa i u poslednjih nekoliko minuta upisao svoj stoti nastup u Ligi šampiona.
85' CSKA dao gol, nepriznat zbog faula!
81' Tresli su se u Viktoriji
Kozačik brani dobar šut iz okreta igrača CSKA, ozbiljna prilika za ruski tim posle čega je usledio faul u napadu.
79' Mati falili centimetri
Centrira Luk Šo, pronalazi Huana Matu u srcu kaznenog prostora, a ovaj šutira tik uz desnu stativu gola Jang Bojsa.
Renato kao gazela
Jedino Ronaldo se spominje zbog crvenog kartona
70' Junajted "razbija" Jang Bojse
"Đavoli" vode 3:0. Istrčali su kontru koju je kroz sredinu vukao Pol Pogba, poslao je loptu na bok za zaboravljenog Marsijala koji sa sedam metara iskosa nije imao težak zadatak da pogodi mrežu.
67' GOOOOOOOL! Građani se vraćaju!
Liroj Sane je lepo driblao i prošao po levoj strani, defanzivci Liona su ga udvojili, ali ostavili samog iza leđa Bernarda Silvu. Silva dobija loptu od nemačkog igrača i po zemlji cilja u malu mrežu gola Liona za 2:1.
Bejlov gol
58' GOOOOOOOL! Real vodi 2:0 protiv Rome
Modrić je asistirao Bejlu koji je istrčao kontru i šutirao nisko po zemlji, golman Rome je bio nemoćan.
55' GOOOOOL! Bajern povećava prednost!
Renato Sančes završava uigranu akciju iz peterca nakon što ju je sam povukao sa svoje polovine terena. Lopta je menjala stranu, Riberi je na ivici kaznenog prostora ostavio Hamesu Rodrigesu, a ovaj podigao centaršut za Sančesa i gol.
50' GOOOOOOL! Pjanićev drugi gol sa penala!
Miralem Pjanić opet preuzima odgovornost posle faula Murilja u kaznenom prostoru i savršeno cilja u desni ugao gola Neta za 2/2 sa penala i 2:0 za Juventus.
48' Fernandinjo sa distance
Probao je da šutne Fernandinjo sa nekih 25-30 metara od gola Liona, ali je otišla lopta pored gola.
47' GOOOOOOL! CSKA smanjuje na 2:1!
Čalov skreće loptu u mrežu posle centaršuta Vlašića, sjajno se snašao igrač CSKA i smanjio zaostatak. Viktorija Plzenj će sada morati da se žestoko potrudi da sačuva prednost u nastavku.
46' Počelo je drugo poluvreme!
Žoao Kanselo je pre ovoga pogodio prečku
120 golova i jedan crveni karton
Majstorija Iska iz slobodnog udarca
Fekir daje gol Sitiju
45' POLUVREME. Kakav finiš prvog dela utakmica
Nekoliko golova je palo u finišu poluvremena na šest utakmica. Prvih dvadesetak minuta nije obećavalo ali se sve promenilo u drugom delu.
44' Lion vodi 2:0, Juventus poveo i bez Ronalda!
Kakav finiš poluvremena! Fekir se upisao u strelce u 43. minutu i duplirao prednost Liona protiv Sitija, Real je poveo protiv Rome sa 1:0 golom Iska, Pol Pogba je dao i drugi gol Jang Bojsu, a Juventus je poveo sa 1:0 i bez Ronalda pogotkom Pjanića iz penala! U međuvremenu je povela i Viktorija protiv CSKA sa 2:0 drugim golom Krmenčika.
E moj Fabijane...
Lep gol Pogbe
Ronaldo otišao uplakan sa terena
41' Siti pojačava pritisak
Pogodio je gol Mančester siti ali je bilo ofsajda pa nije priznat, a u 41. minutu Gabrijel Žesus pada u kaznenom prostoru i traži penal, sudija odmahuje, ali je Lion pod sve većim pritiskom.
40' Opet Roben i opet promašaj!
Velika greška Rubena Dijaša, Riberi odlaže loptu za Robena, a ovaj sam samcit šutira po sredini gola Benfike i golman brani i izbacuje loptu van.
36' Pogba "ubija pauka", Mančester vodi!
Pogba fintira na ivici kaznenog prostora, povlači na levu stranu i jakim i preciznim udarcem donosi prednost Junajtedu protiv Jang Bojsa. Murinjov tim je bio bolji u prvih 35 minuta, a Rašford je pogodio i stativu.
33' Koškanje u šesnaestercu Valensije, Ronaldu crveni!
Kristijano Ronaldo dobija crveni karton na debiju za Juventus u Ligi šampiona. Njegov debi se završio posle pola sata posle duela sa Murljom. Ronaldo je protrčao pored Murilja, igrač Valensije je pao a Ronaldo ga je zakačio po glavi dok je ovaj bio na zemlji. Nije delovalo kao ozbiljan duel, usledilo je koškanje u kaznenom prostoru Valensije a Feliks Brih je Ronaldu posle konsultacije sa sudijom na gol liniji pokazao crveni karton. Ronaldo je uplakan otišao sa terena.
31' Viktorija vodi protiv CSKA!
Viktorija iz Plzenja uigranom akcijom namešta gol za Krmenčika koji se zagradio u petercu i u padu dao gol za 1:0.
26' GOOOOOOOL! Lion vodi protiv Sitija!
Maksvel Korne je dobio dobar centaršut na drugoj stativi od Fekira, Fabijan Delf je napravio katastrofalnu grešku i promašio loptu koja dolazi do Kornea i on je smešta po zemlji u mrežu "Građana".
25' Stativa Junajteda!
Rašford iz prve šutira posle ubacivanja sa leve strane i pogađa spoljni deo stative gola Jang Bojsa.
25' Au kakav maler za Juventus!
Bernardeski ispred gola šutira brani Neto, da bi Matuidi odbijenu loptu šutnuo preko gola.
23' Preti i Mančester siti
Ajmerik Laport skače i glavom udara loptu koja završava na stativi. Šutirao je posle toga i Sterling, ali za sada jedini gol dao je Bajern.
21' Kedira se obrukao
Bernardeski spušta na peterac sa gol-aut linije, Kedira je bio sam i šutirao je preko gola. Propisno se obrukao igrač Nemačke.
20' Roben "ubio" Hamesa
Imao je dobru poziciju da uposli Hamesa Rodrigesa, umesto toga je odlučio da puca na gol, promašio i pogodio kolumbijskog igrača.
17' Jang Bojs hoće gol
Mohamed Ali Kamara šutira sa distance, lopta je išla u gol, ali je David De Hea odbranio.
14' Roben imao šansu da duplira prednost
Šutirao je Roben, ali nije uspeo da postigne gol, bio je u odličnoj šansi.
14' Mandžukić promašio zicer
Ronaldo šutira loše posle centaršuta, lopta stiže do Mandžukića koji je bio isrped gola i promašio čistu situaciju pred golom Valensije.
11' GOOOOL! Bajern vodi 1:0
Robert Levandovski otvara sezonu u Ligi šampiona golom posle dodavanja Davida Alabe. Riberi je odložio loptu na bok, Alaba je spustio u kazneni prostor i Levandovski je posle odlične finte šutirao nisko za 1:0.
10' Valensija bolja posle deset minuta
Drže loptu igrači Valensije, pa Juventus ne može da dođe do izražaja. Probao je jednom Ronaldo sa distance.