Utorak, 03.04.2018.

09:28

Brutalno zakucavanje Dobrića potez večeri

Zakucavanje Ognjena Dobrića proglašeno je za potez večeri treće utakmice polufinala ABA lige između Crvene zvezde i Mornara.

Branko Lazić je u poslednjoj četvrtini presekao dodavanje Dereka Nidama, Dejan Davidovac je poveo kontru u kojoj je dodao loptu Dobriću, a Dobrić je efektno zakucao.

Zvezda je u na pet minuta do kraja već imala prednost, a jedan od glavnih aktera je bio upravo Dobrić koji je i u napadu i u odbrani bio odličan.

Crveno-beli su do kraja uspeli da odu na +19 i pobede 88:69 u trećoj utakmici polufinala, pa će u finalu igrati protiv podgoričke Budućnosti.