Petak, 07.11.2014.

23:16

EL: PAO silovit protiv Armanija

Košarkaši Panatinaikosa ubedljivo su savladali Emporio Armani u četvrtom kolu Evrolige, rezultatom 90:63.

Izvor: ĐN

Autor: ĐN

Domaći tim prosto je samleo protivnika u prve tri četvrtine, a već na poluvremenu bilo je jasno da gostima nema povratka.

Posle ovog trijumfa, grčki predstavnik nalazi se na drugom mestu grupe C sa skorom 3-1, dok je Armani zabeležio i treći neuspeh u četiri meča.

Najbolji u pobedničkoj ekipi bio je Esteban Batista sa 15 poena i 4 skoka, dok su po 11 ubacili Nikos Papas i Sloter.

Italijanima nije bio dovoljan ni odlični Samardo Samjuels koji je meč završio sa 18 poena i 3 skoka. Džo Ragland upisao je 13 poena i 7 asistencija, dok je Maršon Bruks ubacio jedan koš manje.