Džoel Embid, centar Filadelfija Seventisiksersa, povredio je skočni zglob u meču sa Portlandom.

Izvor: SN

Ponedeljak, 10.08.2020.

09:30

Photo by Kevin C. Cox/Getty Images

Portland Trejlblejzersi su na krilima sjajnog Demijana Lilarda uspeli da pobede Filadelfiju sa 124:121.

Siksersi su na tom meču bili bez Bena Simonsa (zbog operacije kolena propušta sezonu), a vrlo rano su ostali i bez Džoela Embida, koji se povredio već u prvoj četvrtini.

Pri rezultatu 13:7 u korist Portlanda na 6 minuta i 18 sekndi do kraja prve četvrtine, Džoel Embid je nezgodno stao i iskrenuo skočni zglob, pa je zbog te nezgodne povrede propustio ostatak utakmice.

On je krenuo da izblokira Venjena Gabrijela i onda nezgodno stao u blizini konstrukcije koša i povredio se. Nadamo se da će se Džoel uskoro oporaviti.