Nedelja, 08.03.2015.

18:56

Blekburn odoleo na Enfildu u Kupu

Fudbaleri Blekburna odoleli su Liverpulu na Enfild roudu (0:0), u četvrtfinalu FA Kupa.

Blekburn odoleo na Enfildu u Kupu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

k

pre 9 godina

Pozicija za Markovica je odmah iza napadaca! Igrao je jednu utakmicu na toj poziciji u Liverpulu (mislim protiv Totenhema) i videlo se koliko mu vise lezi. Dobar je u odbrani, pa ga ovaj trpa skoro na beka, ali nadam se da ce u reprezentaciji igrati iza Mitrovica ili Skuletica.

WP

Blekburn igrao kao da ga lično Olerdajz vidi, kakva bunkerčina majko mila. Suđenje standardno užas, 4 penala su nedosvirana, jedan za Blekburn kad je Sterling skinuo loptu rukom sa šuta onom visokom, i 3 za Liverpool od čega su dva obaranja sa obe ruke u 16! Ne znam šta treba da se desi da sudije počnu da sude kao pre 3-4 godine.

Slavko

Da li samo ja mislim da je ovoj ekipi Liverpula Markovic potreban da udje u 70-om minutu i da pretrcava sve, da zivne ekipu malo i ako je moguce promeni nesto, rezultatski. Makar dok ne udje u neku bolju formu posto konstantno menja faze. Jer ovo konstatno vadjenje u 50-im minutima moze samo da mu obori formu.

Kutinjo

Klasicna kup utakmica u engleskoj,dodje drugoligas treceligas u goste na stoperske pozicije stavi dvojicu dvometrasa koji ne znaju da trce al zato biju gde stignu isto tako u napad stave jednog od dva metra tipa zigare i brane se sa deset igraca cekajuci sanse iz kontre i prekida,usudjujem se da kazem da ce Liverpul sigurno proci dalje jednostavno nisu uspeli da uguraju loptu u gol los dan nista vise.

Perun

Rodžers tvrdoglavo igra ovu formaciju sa tri štopera,što ne igraju ni u Italiji više sem povremeno Juve,mogao bi da za promjenu pokuša 4-3-3,sad kad su mu se vratili Džonson na desnog beka i Staridž koji može na krilo.Ima brze igrače,dobre bekove posebno Moreno na lijevoj strani,ne vidim zašto ne bi makar pokušao,u sredini Kutinjo,Henderson i Marković/Lalana,a u napadu Sterling lijevo u sredini Baloteli ili Lambert i Staridž desno.Ili eventualno 4-2-3-1.Vjerujem da bi bili mnogo efikasniji,ovo večeras apsurdna formacija sa tri štopera,od čega jedan bek,dva zadnja vezna,Sterling igra beka,Marković se već odomaćio na beku,užas živi.