Ponedeljak, 12.01.2015.

20:42

Efes izgubio dobijeno, Krstić 18p

Košarkaši Anadolu Efesa izgubili su od Turk Telekoma sa 91:86 posle produžetka u 15. kolu Prvenstva Turske.

pre 9 godina

Definitivno je Duda najveci krivac za poraz Efesa... mislim da se previse oslonio na odbranu poslednjeg napada, mada je bilo neophodno da se pravi faul i tako oneomoguci sut za tri poena i izjednacenje na 4. sekunde pre kraja. Saric bio slab veceras, iako je sjajan igrac. Krle lagano izlazi iz povrede i bice najveca snaga tima.

sovuljaga

definitivno poraz zbog Ivkovica...cenim ga neizmerno ali je sada pogresio.poslednja dva minuta je igrao bez Krstica zato sto je Turk Telekom igrao zonu 2-3 a nesrecnici iz Efesa nisu ni pomisljali da spuste na Krsrica loptu dobrih 4-5 minuta(krle bio najbolji na mecu),uslo se u produzetke i u njima nije ni uvodio Krleta ni tih 5 min a ovi nastavili sa zonom.Krle nije imao problema sa faulima niti povredom,Ivkovicev poraz

76er

Bravo za Krstica, kad bi samo razmislio da odigra jos ovo prvenstvo, mada i da ne igra nista mu ne zameram, jedan od najvecih Orlova ikada!