Utorak, 25.11.2014.

18:00

Berezutski spasao CSKA, Porto 3:0

Od 18 sati odigrana su dva meča 5. kola Lige šampiona, a popodne je obeležio gol Vasilija Berezutskog u 94. minutu u remiju CSKA i Rome u Moskvi – 1:1 (0:1).

Berezutski spasao CSKA, Porto 3:0 IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

15 Komentari

Sortiraj po:

a.s. roma - nikšić

pre 9 godina

Bravo, Ljajiću odigrao si MAESTRALNO,uživanje je bilo gledati te, šteta što ona šansa u 70-im min.nije bila na desnici umjesto na ljevici.
Primljeni gol u 93-em min.je kazna sa "neba" jer trener Garcija nije imao hrabrosti da izvede Totija kad je trebalo. Lopta je došla niotkuda, sa neba.

boki

nazalost, pogotovo kad se uzme u obzir da ce bajern veceras pustiti siti.
nadam se da ce ipak roma pomrsiti racune "velikih" u zadnjem kolu i pobjediti siti.

Dragan

Ljajic nije igrao celu utakmicu, zamenio ga je Pjanic u 85.minuti...promasio je gol u situaciji jedan na jedan s golmanom( odbrana Akinfejeva). Ta situacija je kostala Romu tri boda i verovatno siguran prolazak u sledecu rundu takmicenja.