Berezutski spasao CSKA, Porto 3:0

Od 18 sati odigrana su dva meča 5. kola Lige šampiona, a popodne je obeležio gol Vasilija Berezutskog u 94. minutu u remiju CSKA i Rome u Moskvi – 1:1 (0:1).

Izvor: B92
Pošaljite komentar
  1. Bravo, Ljajiću odigrao si MAESTRALNO,uživanje je bilo gledati te, šteta što ona šansa u 70-im min.nije bila na desnici umjesto na ljevici.
    Primljeni gol u 93-em min.je kazna sa "neba" jer trener Garcija nije imao hrabrosti da izvede Totija kad je trebalo. Lopta je došla niotkuda, sa neba.
    (a.s. roma - nikšić, 25. novembar 2014 21:20)

# Link komentara

2. nazalost, pogotovo kad se uzme u obzir da ce bajern veceras pustiti siti.
    nadam se da ce ipak roma pomrsiti racune "velikih" u zadnjem kolu i pobjediti siti.
    (boki, 25. novembar 2014 21:09)

3. Ljajic nije igrao celu utakmicu, zamenio ga je Pjanic u 85.minuti...promasio je gol u situaciji jedan na jedan s golmanom( odbrana Akinfejeva). Ta situacija je kostala Romu tri boda i verovatno siguran prolazak u sledecu rundu takmicenja.

9. Pogodi covek za Moskvu. Jaoj Romo...
     (Adriano_Galliani, 25. novembar 2014 19:53)

10. Dr. Toti.
     (Adriano_Galliani, 25. novembar 2014 19:38)

11. Godina je samo broj dok je klasa stalna.....
    (Fiki, 25. novembar 2014 19:09)

12. ako Roma dobije,a City ne,Roma i teoretski druga kolo pre kraja,ispred sampiona engleske premier lige,bravo )) ...grande Totti ,prelep gool ))
     (El Sharaawy, 25. novembar 2014 19:03)

13. Bog fudbala princ rima
    (Hazard, 25. novembar 2014 19:03)

14. Ovaj CSKA me stvarno nervira ,pobede city u gostima a ne mogu da pobede Romu kod kuce !!
     (Djole :), 25. novembar 2014 19:00)

15. Bice nereseno i u moskvi i u mancesteru.Cista namestaljka.
     (Djano, 25. novembar 2014 18:42)