Partizan i Crvena zvezda ostvarili su pobede u 14. kolu JSL golovima iz prekida, a iza njih se stvorila gužna na trećem mestu.

JSL: 'Veèiti' iz prekida, iza gužva IMAGE SOURCE

22 Komentari

Sortiraj po:

boban,nis

pre 10 godina

Ahahahaha kolko su mi smesni ovi sto navijaju za radnicki brate, neverovatno kolike paljevine od ljudi.. zavrsicete na 5-6 mestu SUPER lige.
(Forsaken, 1. decembar 2013 09:55)

A nama vidis smesni ovi sto navijaju za Zvezdu i Partizan ekipe koje moraju da budu prvi ili drugi u svakoj sezaoni.Nije to lako!
Nek zavrsimo i dvanaesti,mi volimo svoj klub i kad je dobar i kad je los.

brate brate brate

Brate, mozda smo brate tebi mnogo smesni brate, ali brate nije to paljevina brate, nego brate iskrena ljubav brate prema svom klubu brate. Ti to brate nikad neces razumeti brate.Juznjacki je to temperament brate i zato se brate ne uzbudjuj mnogo brate na koje ce mesto biti Radnicki brate tebra brate

sdsd

ovog puta penali cisti kao suza,i za Zvezdu i za Partizan!Jedino je zanimljivo da je penal za partizan "dosudio" Milos Jojic a ne glavni sudija
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Zmaj od Pozege, 1. decembar 2013 03:18)
kakvi ste vi licemeri, kad se dosudi za zvezdu onda su cisti ko suza, gadite mi se

Kragujevac oleeee

Pazarci svaka cast na brojnosti, navijanju i ponasanju u Kragujevcu!!!
Bez ijednog incidenta, a transparentom ste nas kupili za ceo zivot !!!

Forsaken

Zmaj od Pozege

ronin

Liga nam je cirkus, sudija svira penal partizanu tako sto partizanov igrac uhvati loptu rukom i pokazuje sudiji da je penal, on onda svira i pokazuje na belu tacku, a njemu nista, nema veze sto je uhvatio loptu! Gde je ta uefa da na konacno uvede red u ligu, posto sami ne umemo ili bolje receno necemo!

dot

dobro da ste ispratili derbi kola, svaka cast na naslovima o sportu.Eh da je srece pa da vidimo ledja svim b.djanima, tj beogradjanima.Sramota za blizance, dva kluba djanska protiv ostatka srbistana.E zemljo moja

darko

koja je ovo godina za redom da Zvezda uvek u poslednjem kolu igra protiv Vojvodine. I to uvek zapadne da na prolece u zadnjem kolu lrvenstva gostuje u Novom Sadu. Ja kislim da je ovo vec treca godina za redom

размишљам

иѕа није гужва, него су то тимови који поштено играју фудбал. А прва два тима нећу да трошим речи.

Veteran Rulez

Propustate nesto vazno NENAD MIROSAVLJEVIC 36 g....U 58 utakmica preko $0 golova za Napredak iz Krusevca!!!! Buduci selektoru obrati paznju...MIRO ROKAJ!!!!

leopold

ocekuje da celnici kluba izdaju saopstenje i da uvere sve ljubitelje fudbala kako je penal bio i kako fss orkestrirano vodi hajku protiv bivseg prvaka sveta

Nislija

Kakva erupcija odusevljenja na Cairu u 93' minutu...mislim da se cela juzna Srbija tresla...Glodjovic propustio da pokaze golmanu Cuke crveni karton u 60+ minutu i plus nije svirao penal za Radnicki par minuta kasnije ali sve se vraca sve se placa,mnogo je sladje ovako.KEC U NISU!!!!!!