Fudbaleri beloruskog šampiona BATE Borisova napravili su neverovatan preokret u prvom meču druge runde kvalifikacija za Ligu Šampiona.

LŠ: Preokret BATE-a u stilu Sitija IMAGE SOURCE

7 Komentari

Sortiraj po:

Србин_из_Скопје

pre 11 godina

Реванш је договорен као и ова утакмица, биће 1:0 или 2:1 за Вардар, Филип II гори, карневал у граду, Белоруси шатро задовољни.
Живи били па видели, ко не верује нека сачека 25-ти јул око 22 часа. Онај део града који прати фудбал зна све о томе.

svesamisportisti

Srbijasine majstore, nije obavezno komentirati bas svaku vest i po svaku cenu da ispadnes duhovit.:D
Obruka se covek samo tako.

Filip

auuuu uste boli od vakov poraz...igras dobro 92min vodis so mrtov favorit 1:2 i odednas dava dva gola vo 92 i 94min bez sansa bez nisto...cista sreka!! Skopje ke gori za nedela dena kakov bate kakov tate eden e Vardar :)

srbijasine

@ rodoljub
Opet vidimo balkanski mentalitet, sjajno do poslednjeg minuta a onda primis gol ili dva u zavrsnici

A Bugari su Germani u ovom slucaju??

rodoljub

Steta, gledao sam utakmicu i mislim da je Vardar zasluzio pobedu... Opet vidimo balkanski mentalitet, sjajno do poslednjeg minuta a onda primis gol ili dva u zavrsnici... U svakom slucaju srecno u revansu, mislim da konacno imaju ozbiljnu ekipu, ozbiljniju od bate-a u svakom slucaju. pozdrav :)