Proteklog vikenda slavilo se u celoj fudbalskoj Evropi, a razloga za zadovoljstvo imali su i mnogi srpski internacionalci.

Orlovi: Krune za Kolarova, Subotiæa IMAGE SOURCE

Don

pre 11 godina

Drago mi je cuti bar da se spominje o Jovanu Golicu koji je iz Milica (c kao curka :) ) (druga liga Republike Srpske),preko Indjije zavrsio u Nalciku.I onda kazu ne moze se danas fudbal igrati bez stele.

nikola87

Atheltic samo u slučaju da osvoji kup ide u LE u drugom slučaju ne. Kao i kod nas ako Borac pobedi ide u kvalifikacije za LE ako ne onda u kvalifikacije ide 4. ekipa iz prvenstva.

Ali mislim da je Atletico osvajanjem LE otvorio još jedno mesto za Primeru u ovom takmičenju, pošto su oni završili na 5. mestu.

kudzo

Nikola87-Osasuna nije izborila LE jer je Bilbao finalista kupa gde igra protiv Barse(koja je u LS)i automatski je Bilbao izborio ucesce u LE!Mislim da ne mogu imati vise od 3 predstavnika u LE ali nisam siguran,mozda do kraja i Osasuna ode u LE?!Meni samo nije jasno kako Inter kao sestoplasirani nije izborio LE?!?!?

nikola87

Kako je Osasuna ostala bez LE kad je izborila 7. poziciju? Atletico je 5. ali on kao prvak ide diretno sledeće sezone u LE i ostavlja jedno mesto za drugu ekipu iz Primere. Levante je 6. a zbog Atletica u kvalifikacije LE ide 7. ekipa a to je Osasuna.