Legendarni fudbaler Juventusa Pavel Nedved rekao je da je normalno što torinskog kluba Miloš Krasić prolazi kroz krizni period.

Nedved: “Dajte Krasiæu podršku” IMAGE SOURCE

4 Komentari

Sortiraj po:

LJubi

pre 12 godina

Ne znam po čemu je lošiji od Đankerinija ili Estegeribije? Da ne kažem da je i Vidal počeo dobro da igra od pre tri - četiri kola, a sve vreme ga je Konte držao u igri. Ipak mislim da će teško Krasić ponovo na teren jer Juve igra solidno a rezultati su fantastični.

Brainstorm

Ispravka, Krasic se upisao u strelce, postigao je izjednacujuci gol protiv Katanije i doneo bod Juveu (1:1)...Igrace Krasa i Kvaljarela je sedeo na klupi pa je tek od prosle, ja mislim, utakmice dobio sansu. Krasa je imao svoju minutazu ali vrlo bledo je iskoristio a Pepe, Vidal, Vucinic pa cak i Djakerini su u daleko daleko boljoj formi. Forza Juve