Subota, 09.04.2011.

20:22

Toti kapitenski, Inter pobedio

U prvoj utakmici 32. kola Serije A Inter je u Milanu golovima Kambjasa i Maikona pobedio Kjevo, posle dva teška i ubedljiva poraza od Milana i Šalkea.

@Utvara
Za onih 13 pre ovog ne znam, ali ovaj je bio penal kao kuca! Cak se ni igraci Udinezea nisu bunili jer nisu imali razloga. Jedino mogu da budu ljuti na svog saigraca koji je oborio Pizara u momentu kad ovaj nije znao sta ce i gde ce sa loptom

Boris

Kapiten nase reprezentacije, Dejan Stankovic je igrao od prvog minuta, odigrao je solidnu partiju, ali je u drugom poluvremenu zamenjen, a u igru je usao Snajder.

gonzo tt

ekipa koja gubi 3-0 od direktnog rivala za titulu - ne zasluzuje skudeto, manite se navijackih strasti kao parametra pri donosenju vrednosnih sudova, ja navijam za milan, ali ako inter ili juve peru milan sa 3-0 - sve je jasno,pozz svima