Nedelja, 29.11.2009.

17:26

Pobede Milaneza, poraz 'stare dame'

Fudbaleri Intera zabeležili su 11. pobedu u prvenstvu Italije, pošto su u 14. kolu Serije A na domaćem terenu savladali Fiorentinu rezultatom 1:0.

Pobede Milaneza, poraz 'stare dame' IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

40 Komentari

Sortiraj po:

Neroazuri

pre 14 godina

Ima nas sve vise kojima je Inter prirastao srcu, hvala bogu, pa vreme je da se u Italiji igra normalan fudbal, bez namestanja, a u takvom normalnom fudbalu tabela govori ko je najjaci, a sto se tice vas milaneza i sami znate kako je vas penzionerski tim prosao poslednji put, pozdrav za sve crno plave, titula je nasa!!!

zoki

Svima kojima inter nije prirastao srcu imam da porucim: posle 38 kola koliko ima italijanski kalco oduzmite po 2 utakmice koje se igraju protiv milana i juventusa i ostace vam 34 kola, e u ta 34 kola neka interu sviraju 34 penala da bi pobedio na svakoj od tih utakmica i da bi smo opet bili prvi a vi cete da nam gledate u ljedja i ne mozete nista :))))..... SADA VAM JE LAKSE...

cupko

e dejane ako neznas ja cu ti reci, za onakve padove kao militov je kaka nekoliko puta dobio zuti karton proslih sezona. ono je bila cista simulacija faula. i niko neprica ovde da li je inter imao vise sansi u mecu vec o tome da se inter favorizuje potpuno . ovde niko neprica gluposti osim interovaca.

ljubo1serb

Inzaghi nije glavom spustio do Huntelara, Huntelar je skocio, Inzaghi mu prosledio super loptu spoljasnjim delom stopala, a ovaj zakucao levom, polu-volejom...cudno mi je da ljudi koji pisu izvestaj ne gledaju utakmicu pazljivo vec svaki izvestaj pisu povrsno...Forza Juve!

Dejan

Steta sto ima moderatora pa ne mogu da pisem sve sto bih rekao,ali MOLIM,stvarno MOLIM ljude da makar pogledaju pregled utakmice pre lupanja gluposti!Celu utakmicu Inter-Fiorentina sam pratio na internetu,ko je isto gledao znace,2 puta Milito sam pred golmanom,Eto sa polovine terena ide sam jedan na jedan sa istim (Frejom) a pored tih sansi jos gomila poluprilika u najmanju ruku i onda neko ko nema pojma niti je daj Boze gledao prica o penalu za Inter (koji je bio cist kao suza) tako da stvarno ne verujem sta se sve moze procitati u komentarima.Reralno,mozda je bilo sudijskih gresaka u korist Intera zadnjih godina ali ne mogu da verujem da neko komentarise a nije video ni minut od devedeset minuta utakmice kao sto vidim ovde

dulejelud

joj... Ni majka me jutros nije Huntelar...
...hahahaha...

Opet se igra dok Milan ne da gol:-)...

Sudija

Kako je mogao da postigne pogodak u 93. minutu kad se nisu igrali produzeci? Ovo mnogi ne znaju, ali utakmica traje 90 minuta, i ako nadoknada vremena traje 3 minuta, a gol bude postignut u prvom minutu nadoknade, to je 88. minut, a u trecem minutu nadoknade je 90. minut. Postoje ljudi koji se bave fudbalom i koji ga razumeju, raspitajte se malo.

rossonero

dobili smo novog van bastena! strasno je kako ronaldinjo lose igra...nista bez pirla...leonardo,dokle ces vise da ignorises gatuza? FORZA MILAN

Many-jAk

Forza Juve? Samo večiti favoriti iz senke...
(Heh, 29. novembar 2009 18:03)

sine vidim bas si upucen u trofeje i tako to, cisto da te napomenem, skoro do calciopolia juve je vodio trku u skudetima sa milanskim klubovima, znaci inter+milan i u jednom momentu su bili isti, cak je juve vodio za titulu, to je bila 27-28 u pitanju. izmisljenji calcipoli, dirigovan od strane moratija, njegovih kumova i mora poltrona srozao je juve na najnize grane, najveci svjetski strucnjaci slozili su se oko toga da takvom timu juventusa namjestanje nije bilo potrebno, jer je to mozda najjaci tim juvea koji je postojao, podsjecanja radi u timu su bili bufon, kanavaro, tiram, zambrota, takinardi, viera, del pjero, kamoranezi, trezege, ibrahimovic i drugi i jos samo dodati da u citavom claciopoliu je dokazano da je namjestena jedino utakmica fiorentina-lece koliko mi se cini, mislim da u ovom paru nema juventusa??? juveu ce trebati jos par godina da se potpuno oporavi, kao sto se i vidi. sl put kad ostavljas komentar, samo argumentovano, pozdrav

gile_sampion

Kakva dva poteza i kakva dva gola Huntelara.Svaka cast mali....samo tako nastavi!!!

Kad moze Inter u zadnjim minutama...zasto ne bi mogao i Milan.

cupko

zvucan inter po imenima ???? rece neko ovde to, pa toliko je zvucan da je bukvalno barsa obrisala travu sa njima , toliko zvucni da nisu takli loptu po 5 min i nisu imali sansu za gol. ljudi nemojte da nam pricate price jer svi znamo da se inter forsira u italiji i da je to vise smesno. ljudi u evropi je inter smesan i o kakvoj snazi vi pricate ?? nikad nisam gledao goru ekipu u LS od intera protiv barse .to je bila jad i beda i bruka na terenu! RECITE AKO GRESIM MOZDA JA NEVIDIM DOBRO INTEROVCI? poz milanisti inter nam nije ni do kolena dzabe im je sve trofeji govore o tome ko je ko u svetu fudbala.

Ja

i inter i juventus realno nemaju pojma,a o milanu da ne govorim.
(bane, 29. novembar 2009 17:58)

Za Inter i Juventus se slazem a za Milan treba pitati Real Madrid :)

AcA

Forza Milan,a Inter ako je toliko jak sto u dva meca sa Barsom nije stvorio sansu za gol?
Njihove titule u Italiji nemaju nikakvu vrednost ako u Evropi jedva grupne faze lige sampiona prolaze,svi italijanski predstavnici vise ce dogurati od njih

NEVJEROVATNO

Prosto je nevjerovatno kako Milan sa jednom losom igrom pobjedjuje...Catania im je bila dostojan protivnik tokom citavog meca i na kraju kao da nista nije bilo 0-2...KAKO SUROVA MOZE BITI SUDBINA

A. Galijani, funkcioner i bizMismen

Penal za Inter je bio čist. Lepo se videlo na usporenom snimku da je Komoto udario po nogama igrača Intera.

I najzad da pohvalim Klasa Jana Huntelara. Kakvo ludilo u nadoknadi vremena. Prvo sjajan šut iskosa u visini 16 sa desne strane, a onda i lob u sledećem napadu. Treba spomenuti i da je sredinom drugog poluvremena Katanija oštećena za čist penal kada je Tijago Silva oborio Morimota.

Interista

Pozdrav za sve Interiste...Zasluzena pobjeda Intera...Realno imali su vise sansi...Ono sto mi je posebno drago,jeste da je Quaresma odigrao na nivou, jeste da to jos uvijek nije ono sto se od njega ocekuje, ali sasvim solidna partija...Na drugoj strani Fiorentina stvara sanse , ali je jedina prava bila Gilardinova pred zadnjih 10 minuta, kada je pogodio stativu...FORZA INTER!!!

cupko

ovo je neverovatno vise!! uvek kad nemoze da pobedi interu se svira penal,da se crveni protivniku ili se prizna gol iz ofsajdfa !! i tako godinama unazad . a kazu milan privilegovan, pa da je tako bili bi prvaci bar jednom. neverovatno je koliko se inter favorizuje ovig 4 do 5 god. meni je zaista to neverovatno i toliko providno da to nevide samo interovci jer njima je inter posten i silan i ovo i ono, amilan , juve su lopovi i tako to.ljudi ta prica nepije vodu jer mi imamo oci i vidimo sta se radi. a inter jeste posten ali u lakat.

roman empire

Bravo Roma,ovom pobedom smo usli u gornji deo tabele.Sledi najsladje, "Derby della capitale",losa vest za Lacijale je da ce i De Rossi biti spreman za derbi.Bice te vi PRIMA SQUADRA DELLA CAPITALE ali u Seriji B.ROMA SOLO L`A.S.ROMA!!!

Ja

Pa dokle vise Inter da pobedjuje iz penala u 90 min???
Pa izmislili su kalcopoli da da bi nesto osvojili i kad god ih neko(po obicaju) opegla u evropi oni odmah ukradu bodove da smire navijace!!! Najprecenjeni tim na svetu!! Da nije Dekija onaj majmurinjo bi se obesio!!!!