3. Jedva cekam da vidim kako ce Boka da ih ocuka!Smrdljivi Milan!!!
    (Dusan, 13. decembar 2007 14:14)

4. kakav milan i boca? zar neigraju zvezda i colo colo? :)))…))
    (mizzuno, 13. decembar 2007 14:49)

5. Realno je da Milan osvoji prvenstvo, jer je daleko najjaci fudbalski klub na planeti! Takodje i za ove fudbalske kvazistrucnjake koji kritikuju navodno defanzivnu igru AC Milana, samo cu reci da AC Milan igra ofanzivnije i ljepse fudbal od 98% klubova koji kao prakticiraju napadcki fudbal!
    (BL, 13. decembar 2007 14:59)

6. Milan-Boca juniors 3-0(pirlo,kaka,seedorf)!!!
    (dragan, 13. decembar 2007 15:01)

7. Ovaj Milan mi je onako bas diskasting,ali radije bih da osvoji tim iz evrope...
    (petar, 13. decembar 2007 15:12)

8. Naravno,jos jedan trofej za Ac Milan!

Pozdrav za sve navijace najveceg i najjaceg kluba na svetu!
    (forza_milan_1899, 13. decembar 2007 16:47)

9. ja mislim da ce zvezda da osvoji titulu interkontinentalnog prvaka,sledece godine,naravno,ako ih sve ne pohapse do tada,I AKO IGRA U PRVOJ LIGI SRBIJE!!!!! :)) :))) :))) :))) :) :) :) :) napred partizan!!! O PARTIZANE,TI DOBRO ZNAS,KOLIKO TEBE LUDO VOLIM JA,JUZNI FRONT ZA TEBE CE DA GINE !O PARTIZANE TI DOBRO ZNAS!!
    (CEDA VELJA, 13. decembar 2007 18:19)

10. Ajmo Boka!!!
    (Milos, 13. decembar 2007 18:39)

11. Ljudi kakav skup talenata na ovom turniru. Japance i Tunizane koji su ispali u polufinalu je bilo milina gledati. Oni vracaju veru u fudbal kao caroliju.

13. Ali me nerwira Milan...
    Dobice jedwa tu Boq i onda ce da se hwalle i prichaju kako su prwaci swijeta...
    A da malo pogledaju za sobom ostatak sezone...?
    prwenstwo?
    tek za LS da ne pricham kako su se prowlachili...?
    (Imperator-Inter, 13. decembar 2007 19:07)

14. Ma kakav Milan, kakvi bakrači...
    FORZA INTER!!!!
    (CURVA NORD, 13. decembar 2007 19:20)

15. za navijace Boce: 2007 JE GODINA VRACANJA DUGOVA.
    MISLITE O TOME>>>…>>

GRANDE MILAN
    (Boris Lion, 13. decembar 2007 19:45)

16. Ajmo Bokelji!
    (Boka Kotorska, 13. decembar 2007 20:16)

17. Razvalice ih Boka.

Ko prati ova finala zna vec da su Juzno-Amerikanci jednostavno bolji od evropskih timova (mada su najbolji igraci evropskih timova najcesce takodje Juzno-Amerikanci).

prognoza : 3:1 za Boku
    (D.A. Maradona, 13. decembar 2007 20:48)

18. Milan ne mogu smisliti u zadnjih par godina...uvek se izvuku..ili imaju previse srece ili sta vec...u svakom slucaju uz Boku sam..
    (Milan?Fuuuuj, 13. decembar 2007 21:12)

19. VAMOS BOCA!!!…!!
    (Riquelme, 13. decembar 2007 22:34)

20. @BL
    "Realno je da Milan osvoji prvenstvo, jer je daleko najjaci fudbalski klub na planeti!"
    Da li bi najjaci klub na planeti sebi dozvolio da bude jedanaesti u prvenstvu? Da ne pobedi nijednu utakmicu u prvenstvu kod kuce vec nekih 7 meseci? VAMOS BOCA!
    (Zlatan Ibrahimovic, 14. decembar 2007 10:06)

21. Krajnje je vreme da se trofej vrati u Evropu.
    (drug Jataganac, 14. decembar 2007 10:45)

22. Prosle godine je Barsa bila bolja od Internacionala pa je Internacional dao gol u 85 min.Posle je Barsa pogodila stativu ali kad nece,nece.Ove godine ce Boka biti bolja ali ce Milan da pobedi.Ne navijam za Milan cak sta vise voleo bih da izgube.Sve u svemu FORZA BARCA
    (ZIVA ISTINA, 15. decembar 2007 15:12)