1. sad vidim zasto abrahamu nije bilo mesta u celziju.

gledao sam zadnjih 20 minuta tekme, kao i par rominih utakmica pre toga, njemu treba jako puno sansi da postigne gol. toliko sansi masi da to nije normalno. cak bi i muceni werner ili morata veceras dali 2-3 gola.

roma je jako impotentna u napadu. dzabe napadaju stalno, treba neko ko ce cesce da cusne loptu u gol. previse sansi stvaraju, a premalo golova daju. dzabe murinju napadacki fudbal bez pravog napadaca.
    ovde u romi je naleteo na tvrdo, nit moze svoj cuveni bus da parkira sa smolingom i slicnima, nit moze da napada bez pravog napadaca. totalno neperspektivna ekipa, sa gomilom matoraca. jedini mladi igrac koji vredi tamo i kojeg murinjo sa pravom forsira je zalewski.

a to da na svakoj tekmi u prvih par minuta prime gol, to je vec prica za sebe, to mi je totalno nerazumnjivo.
    (netko, 15. maj 2022 08:54)