Četvrtak, 29.04.2021.

16:05

Srbija pobedila Grčku za kraj kvalifikacija

Rukometaši Srbije pobedili su u Grčku u Atini rezultatom 27:25 (12:14) u poslednjem meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2022. godine.

pre 2 godine

Toliko su srozali ovaj sport ljudi koji nisu sposobni za taj posao, da na primer, ja znam samo Nenadica, a pre sam znao sve igrace, ukljucujuci i kompletnu klupu. Jos pamtim kad sam bio klinac, gledas sa 12m se zalece Perunicic, znas odmah da je gol jer golman i ako uhvati loptu, unece ga zajedno sa njom.

Krecmar!

Cudna utakmica. Odigrana u jednoj maloj, prakticno sali za fizicko bez tribina, gde se u drugom poluvremenu cak pokvario i semafor. Grci rastereceni, odigrali vrlo dobro. Nasi sa 40% snage, jednostavno cinjenica da je ne samo plasman na EP nego i prvo mesto obezbedjeno jos odustankom Belgije od kvalifikacija, nije nam davala veliku motivaciju, odigrano je taman toliko koliko je bilo potrebno za pobedu.