1. Znači, dosuđeno 6 penala protiv Inđije.

Ma jok pobrkao si lončiće dosuđeno je 6 kornera
    (Tri korne penal za zvezdu, 27. februar 2021 09:24)

# Link komentara

2. Znači, dosuđeno 6 penala protiv Inđije.
    (Pera, 26. februar 2021 20:38)

3. (jugguja, 26. februar 2021 16:28) Druze, trebalo je da gledas utakmicu. Za vas je bio penal. U petom minutu. Potpuno nepotreban, na ivici sesnaesterca
    (Saranovic, 26. februar 2021 17:13)

A zasto nepotreban? Sa ledja sapletes igraca u napadu i to je nepotrebno? Pa vi u trecem minutu postizete golove?
    (111, 26. februar 2021 18:02)

4. Bijemo Zvezdanu 3-0
    (PSG 6 komada, 26. februar 2021 17:56)

5. Teoretičri zavere sa manje strane brda pričaju o nizovima i sumnjiv im je Zvezdin niz od 9 pobeda, a njihov od 13 je sasvim u redu. Prava ste mašina!
    (Sofronije, 26. februar 2021 17:53)

6. Znači ipak nije bilo do države i zavere sve ovo, samo vam je trebao trener kao Stanojević da počnete da pobedjujete? Evo pade konačno ceo taj mit u vodu.
    (Aiwas, 26. februar 2021 15:58)

Nama jeste trebao trener. Ali do drzave je. Jer sta god da se uradi posteno kod nas, bice penal za zvezdanu, bice osfajd da se ne svira ili protivnicima ofsajd da se svira kada ga nema. Da ne pricamo o postenju. Fudbal je diktiran. Vama se diktira. Nekada je bilo drugacije. Zato pusti pricu, jer ti je prica bez veze.

7. Tako težak protivnik i morao penal, žuri se dali da odigraju tri kola unapred, da bi bili mali blizu Zvezdi !!!!
    (Grada, 26. februar 2021 16:31)

(jugguja, 26. februar 2021 16:28)

9. po meni srpska liga neka ima 16 ili manje klubova to bi značilo da ima 30 ili manje kola
    godina ima 52 vikenda kada se oduzme
    vikendi koji zapadnu u letnju i zimsku pauzu ostane ih 30-ak sto je taman da nema vanrednih kola sredom
    (analitičar,legenda i detektiv, 26. februar 2021 16:12)

10. Otkud Suma igra, zar nije prodat
    (bik, 26. februar 2021 16:04)

11. Srpska liga treba da ima 10 klubova.
    Ovo što igra Inđija je jednostavno ponižavajuće za 1 ligu. Taktika i tehnika nula, inteligencija igrača minus.
    Poslednja dva gola kao da su sami sebi dali.
    (Kida, 26. februar 2021 16:03)

12. Svaka cast, 11-0 u 2 utakmice protiv Indjije koja Zvezdu redovno namuci. Posteni Partizan.
    (Sasa, 26. februar 2021 16:00)