Petak, 12.02.2021.

17:15

Rastić 91. na svetu u sprintu, zlato za Ponsiluomu

Bijatlonac Srbije Damir Rastić zauzeo je 91. mesto u sprintu na 10 kilometara na Svetskom prvenstvu na Pokljuki, u Sloveniji.

Samo napred, Damire!
Na sledećem takmičenju možda uđeš u prvih 85, i to ako pogodiš sve mete.
(Michael Weatherly, 12. februar 2021

Ako ti možeš bolje prijavi se za takmičenje, plasiraj se na Svetsko prvenstvo.
A momku svaka čast na trudu i učešću na svetskom takmičenju. Koliko se ulaže u ovaj sport rezultat je fenomenalan.

DaniloBLuka

@@@91. od 104 takmičara, ahahahaha!
(Michael Weatherly, 12. februar 2021 23:42
Pa sta bi ti da siromasna zemlja bez tradicije i ulaganja u sport osvoji medalju na Svjetskom Prvenstvu?
Tek kad ova generacija postane strucni stab onda mozemo da se nadamo nekom 30om mjestu a ne odjednom bez uslova.

posmatrač

Svaka čast momku na izborenoj normi !! 3min iza prvaka sveta nije puno uz 2 promašaja na 10km. Nemaju ljudi pojma šta znači imati predstavnika na SP u bilo kojoj sp. disciplini, pogotovo na snegu.