1. Messi GOAT! Ali ne, Ova decurlija koja kokodace da je Penaldo Najveći, kada cuju da neko kaže Messi GOAT, oni odmah kažu, Nije, nema Svetsko. Pa koliko ja znam ni izlizani sa Madeire nema Svetsko hahahahaha.
    (Čudna neka logika, 21. januar 2021 23:46)

Igrao je ranije i sa velikim majstorima.Zanimljivo je rqazmisljati kako bi se snasao u Napoliju za vreme Maradone.
    (PAOK, 22. januar 2021 12:05)

# Link komentara

2. kazu da je pjanic promasio dva penaltika i da je on ponajvisa problematika u bajseloni.
    (Zoran iz Kopenhagena, 22. januar 2021 09:45)

3. Eto kakav tim ima Messi, jedva treceligasa pobede...neko rece da im cak on smeta, da bolje rezultate postizu bez njega...zasto nisu napunili onda ovog treceligasa...
    (Hiam, 22. januar 2021 08:35)

4. Naziva nekog decurlijom - pise "Penaldo". DDPS
    (korosavendz, 22. januar 2021 01:34)

5. Ramon Huan Ramirez je 1. golman u istoriji fudbala koji je odbranio 2 penala igracima Barse (Pjanicu i Dembeleu) na 1 mecu!
    Barsa je igrala 360 minuta ili 6 sati fudbala (3 meca sa produzecima) uz 1 penal seriju u 8 dana!
    Barsa je 1. put u svojoj 121 godina dugoj istoriji igrala produzetke u 3 uzastopna zvanicna meca (Sosijedad, Atletik i Kornelja)!
    Drugom timu Barse je pre mesec dana (20.12) trebalo samo 15 minuta da daju gol u gostima Kornelji (Koljado) i da ih na kraju pobede sa 0:1 za 90 minuta igre. Prvom timu Barse je juce trebalo 92 minuta da daju gol u gostima Kornelji (Dembele) i morali su da igraju 120 minuta da bi ih pobedili.
    Barsa je 1. put od 2016. vezala 5 pobeda u gostima (mec finala superkupa protiv Bilbaa je bio na neutralnom terenu).
    (Sta reci?, 22. januar 2021 01:22)

6. Nisu dva promasena penala, nego je brat od 179cm sa sve vaterpolo kapicom skinuo oba!
    (Osama Bon Jovi, 22. januar 2021 01:07)

7. Al brata Miralema sto mu trecoligaski golman odbrani penal.
    (stevan, 22. januar 2021 00:18)

8. Barselona je igrala lose i uz malo srece trećeligaš Kornella, ekipa koja poslednjih 6 utakmica ne zna za pobedu, je mogla do penala...Ova Barselona je jedna od najlosijih u svojoj istoriji i ako je poprilicno mlada ekipa ne vidi joj se svetla buducnost...
    (Zorica, 22. januar 2021 00:08)

Pomešao si babe i žabe! To je u slučaju,kada Messija upoređuju sa Maradonom!?
    (Pekka, 22. januar 2021 00:07)

10. Barselona je igrala katastrofalno i uz malo srece treceligas Kornella, koja u poslednjih 6 utakmica ne zna za pobedu, je mogla izbaciti najgoru Barselonu u poslednjih 15 godina.
    (Zorica, 21. januar 2021 23:56)

12. U ovoj postavi Barse jedino Dembele pokazuje po malo zelju da probije odbranu i nesto postigne..ostali zali boze ulozenih para !
    (Kragujevcanin82, 21. januar 2021 23:34)