Ponedeljak, 30.11.2020.

17:00

Švajcarskoj stao šut – Gruzija maksimalna

Košarkaši Gruzije savladali su Švajcarsku u meču 4. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo – 91:84.

Švajcarskoj stao šut – Gruzija maksimalna IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

A mater je domaćica...

pre 3 godine

Treći minut poslednje četvrtine, Gruzija vodi 15 razlike i izašla iz bonusa, a sajdžije samo jedan faul! Kako su sudije navlačile za Švajcarsku, pa to je sramota!

detektiv kokni kol

Sreća u ovom cirkusu i ludilu je da Gruzini vrlo pošteno igraju svaki svoj meč i ako su već izborili plasman kao domaćini.

Kako stvari stoje, uz pobedu nad Finskom ostaju dve meč lopte za plasman. Jedna u Gruziji ili +3 protiv Švice u Beogradu.

DjoleR

Redovno se dešava da protivnik ima sjajne procente šuta za tri kad igraju protiv nas. Mislim da to ipak ima veze sa slabom odbranom naših bekova.