Čuj Dače hahahaha....Dačo se vratio na mesto zločina,priča o sklanjalici hahaha Dačo care!

2. Zvezda posle upada huligana sa severa i postrojavanja celig tima na celu sa stankeljom pravi preokret! Tu sramotu svet nije video!
    Svako ko nije video neka pogleda sklanjalicu igraca Zlatibora! Sramota za Srbiju,sramota za zvezdu!
    (vuk, 17. novembar 2020 19:47)

3. Partizan Institucija, Zvezda boranija !
     (roarrr, 17. novembar 2020 18:44)

4. @ Downtown, 17. novembar 2020 13:35

Kako vas bre nije sramota da ponavljate kao papagaji jedno te isto, a sigurno niko od vas nije ni pogledao utakmicu?!

Pa Zvezda je sutirala na gol na svaka 3 minuta, jer je sutnula 30 puta, od kojih je 15 bilo u okvir gola. Pogadjala precku, golman skidao sve, i na kraju je uspela da postigne 4 gola.

Sudeci po sansama, Zvezda je mogla da postigne 10 gola, jer su bar toliko 100% sansi propustili, dok je Zlatibor dao dva iz svoja jedina dva suta na gol.
    (chupavi, 17. novembar 2020 16:30)

5. Nije problem da li je prica o rezultatu ili godišnjici smrti nego u tome da se dozvoljava da vodja navijaca upadne na teren kad god pozeli i drzi pridike igracima,bilo je takvog slucaja u Partizanu i to.je sramota,kao prvoo odakle.uopste navijacu na utakmici kad je zabranjeno prisustvo navijacima,a kao druga odakle im dozvola da upadnu na teren i za to ne budu kaznjeni
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Mhm, 17. novembar 2020 15:12)

Savija, nazalost, odavno nije vodja Zvezdinih navijaca - vec godinama unazad!

Dosao je na stadion da oda postu svom prijatelju i sa tribine i van nje.
    I to je sve sto je objasnjavao igracima (od kojih 90% pojma nema ko je (bio) Savija) i Stankovicu (koji Saviju zna, jer se probijao na Severu u to vreme, dok je Stankovic igrao za Zvezdu).

Koliko je to pogresno uradio, zasto je to dozvoljeno, sta je sa obezbedjenjem, o prekrsenim merama zastite - to sve moze da se utvrdi, odreze kazna klubu organizatoru i kazne pojedinci i kolektiv.

Ali pisati gluposti, kako je on kritikovao igrace i trenera i slicne stvari - apsolutno ne stoji, jer covek vec godinama unazad nije stalno na tribini. Bude na nekoj utakmici, sto domacoj sto evropskoj, ali se povukao sa tribine pre nekoliko godina.
    (SeijoOju, 17. novembar 2020 16:23)

6. anonimac
    (Mhm, 17. novembar 2020 15:12)

To si sve u pravu, ali to nije problem od sinoć, nego u poslednjih 30 godina. Sinoc se nije desilo nista "novo", nažalost
     (anonimac, 17. novembar 2020 15:27)

7. anonimac

8. Znaci grobari necu ni prezimiti ni u kupi jer metalac ih izbacuje.
     (zdravko, 17. novembar 2020 14:40)

9. To sa Šavijom, koliko sam čuo, nije bilo vezano za rezultat i igru, nego za desetogodisnjicu smrti vođe navijača, i postavljanje barjak la na tribini...

Nema bas logike da se neko buni na rezultat poluvremena kup utakmice. Naročito što je Zvezda dobro igrala prvo poluvreme
     (anonimac, 17. novembar 2020 14:29)

10. Posle sinocnih desavanja fudbal je izgubio bitku i to vise definitivno nije sport , vec nesto sasvim drugo .
    (Andrea Djani, 17. novembar 2020 13:23)

A šta je bilo juče? Zvezda je u prvom poluvremenu trebalo da vodi min sa 4 gola razlike. Tebi je čudno što je u 20 minuta Zvezda okrenula rezultat? Pa nije igrala protiv tima jačine Bajerna već seoskog tima iz Čajetine. Ako misliš na upad navijača to je manje zlo od punih loža na derbiju a u glavnoj loži Velja nevolja koji ima policijski dosije debeo ko narodni kuvar
     (Zvezda, 17. novembar 2020 14:18)

11. A sfa je sporno bilo sinoć sem jedne ruke na sredini terena, i jednog nedosudjenog penala za Zvezdu? Oba tima jednako oštećena, takvih situacija ima i u Premier ligi.

A za sve one koji tvrde da je namešteno iz 2 u 1, trebalo je da vidite koliko je šansi Zvezda imala u poslednjih 5 minuta prvog poluvremena, bukvalno na svakih minut bila velika šansa... Sigurno nisu namerno masili za 5 centimetra gol
    (anonimac, 17. novembar 2020 13:59)