Bugarski teniser Grigor Dimitrov plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Beču.

pre 3 godine

Konačno Griša pokaže malo da može odnosno ume ali džaba kad nema konstatnost i jaču psihu da poveže iz meča u meč.

Videćemo da li sam upravu narednom duelu.

matori

neverovatno je kako je Grigor izgubio prvi set.... pogotovo kada je hvatao onu loptu što je išla u aut.
iznenadio me da nije pao posle toga, pošto on zna da uradi auto destrukciju.

RG Fan

Prošle godine u ovo doba, 1/2 mastersa u Parizu, Đoković-Dimitrov odličan meč (7-6, 6-4). Prelepo je igrao tada Grigor, jedan od onih mečeva kad ne znaš kako se Novak iščupao. Nadam se sličnom kvalitetu (naravno i ishodu) meča i ovde.

miodrag

Ovo je bilo revanš za poraz na RG protiv Grka. Dimitrov je igrao dobro, ali je Cicipas taj koji je imao više prilika da čak pobedi u meču. Grk igrao dobro u prvom setu. Čuvao servise i osvajao poene i na kraju dobio u taj- brejku. U drugom i trećem setu je Dimitrov imao prilike za brejk i uspeo oba puta u oba seta da uzme i to je presudilo kod realizacije. Ovakav izgled je olakšalo Đokoviću žreb i samim tim da ako pobedi sve protivnike da bi mogao da čeka Tim, Medvedev, Rubljov ili Anderson u finalu.

undrija

Fenomenalno igra Dimitrov, razbio je Cicipasa, nije trebalo uopšte ni da uzme set Grk... Mnogo mi žao što nije iskoristio svoj potencijal, što se talenta tiče u top 5 ikada.. Al naravno džaba talenat bez truda i glave... Nadam se da će doći do Novaka, a onda spektakl :)