Subota, 17.10.2020.

23:20

Junajted u finišu stigao do pobede nad Njukaslom

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostujućem terenu Njukasl sa 4:1 u utakmici petog kola Premijer lige.

pre 3 godine

Fulam sigurno ispada. Za ostale koji se nabrojao... seti se svog komentara na kraju sezone pa mi se javi.
Hvala, izvinjenje prihvaćeno.
(Robo, 18. oktobar 2020 09:

To sto se sam sebi izvinjavaš, to nije poznavanje fudbala, već dijagnoza i to pod slovo F. Ako se po jutru dan poznaje, ovim nabrojanim ekipama se smrklo. Kao i u tvom mozgu. Toliko!!!

Red Veteran

Napokon se Junajtedu posrećilo pri kraju utakmice (za razliku od početka i autogola). Prvo, VAR. Poništen gol Bruna ispravna odluka. Zašto VAR nije pogledao faul nad Rašfordom u prvom poluvremenu kada je ovaj šuturao a neko iz odbrane kasnim startom kad mu nogu ne polomi? Za ovaj faul svagde na terenu bio bi očigledan prekršaj. "Junajtedomrzci" će komentarisati penal dosudjen nad Rašfordom u drugom poluvremenu. Medjutim drago mi je što je Bruno promašio da ne bi bilo priča kako Junajted pobedjuje s bele tačke. Inače upravo Bruno je bio zaista loš, mnogo pogrešnih pasova... al' onda kada je najpotrebnije dade super gol! Rašford opasan, ulazi u formu. Megvajer napokon dobar uz važan gol. Ipak najbolji na terenu bio je stari majstor Mata, kakvi pasovi i osećaj za prostor... dokaz da još nije za penziju.

Robo

@Bio jeste! Možda i još jedan nad Rašfordom koji sudije nisu videle. Man Junajted mnogo bolji i zasluženo pobedio. Njukasl glavni kandidat za ispadanje.
(Robo, 18. oktobar 2020 04:31

Glavni kandidat za ispadanje Njukasl sa osvojenih 7 bodova ?????? Pored živog Fulama, Barnlija, Šefilda bez boda i Vest Broma sa jednim bodom????? Ko sve danas ne komentariše hahahahahahha
(Penetrator državne mezimice, 18. oktobar 2020 08:12)

Rile

@Dva penala im sviraj, urnebes.
(Adriano_Galliani, 17. oktobar 2020 23:23)
Dva penala? Gledao utakmicu očigledno nisi! Ko sve komentariše...

Robo

@bio penal, nemoguce.
(kliberise, 17. oktobar 2020 23:27)

djoshha

Odbrana rupa... Bruno najbolji igrac koji je Junajted doveo od CR-a, trenutno top 10 igraca na svetu bez sumnje, dao golcinu iz ofsajda, promasio penal i onda resio utakmicu, klasa... Sve u svemu Junajted koliko ima potencijala u napadu, toliko svira promaja u odbrani, nadam se da ce Teles malo da popravi stanje i da ce Kavani da uvalja sto vise golova, mozda i bude nesto od sezone.

Dule

Nikako ne volim Mančester. Ali, eto me gde sam negde u 80. minutu slučajno prebacio na Sportklub i video nerešen rezultat. Priznajem, radovao sam se novom kiksu Junajteda. Kad sam na ekranu video zabrinutog Solskjera, zlobno sam se smejao i podignutog srednjeg prsta, bez ikakvog smisla, podrugljivo pevao "Ole Lukoje, Ole Lukoje, Ole Lukoje" (iako znam da je to danska, a ne norveška bajka). Kad ono: kontra u 4 poteza, kao Arsenal u stara vremena! Svaka čast Fernandešu kako je istrčao. Strašan igrač! Posle im nabili još dva komada.