Subota, 17.10.2020.

17:30

Hofenhajm poražen pred Zvezdu, Lajpcig na čelu tabele

Fudbaleri Hofenhajma poraženi su od Borusije Dortmund minimalnim rezultatom, dok je Lajpcig pobedom došao na vrh Bundeslige.

pre 3 godine

Gledao sam tekmu. Gledao sam nas, više puta u protekla dva meseca. Teška srca, ali hladne glave, mogu reći...spakovaće nam 5 komada.

detektiv kokni kol

@wve

Preteravanja bez. I sa lošijom formom i bez Kramarića i Kaderžabeka su totalni favoriti. Ozbiljna ekipa koja može da nagazi bilo koga.

Keln od 2016 nije nikakav reper, oni su sticajem okolnosti banuli u Evropu i nestali. Hofenhajm je vrh Bundesa i tim koji ganja LŠ, velike talente i prodaje. Pritom igraju Ligu Evrope pun gas, bez ikakvih kalkulacija.

veliki strumf

Hofenhajm vrlo neugodan u napadu, i bas supalj u odbrani. Pravo je cudo kako im Dortmund nije dao nekoliko golova. Prilično su divlja ekipa koja dosta trci. Prvo poluvreme odigraju dobro (Gacinovic imao 2 šanse), u drugom padnu - tako je bilo i protiv Ajntrahta. Sve u svemu, ekipa sa kojom možemo da igramo - možemo da im damo 2-3, ali i da primimo 4.