Nedelja, 20.09.2020.

21:52

"Pre tri dana smo igrali 120 minuta, najvažniji su bodovi"

Fudbaler Partizana Bibras Natho rekao je da su tri boda najvažnija u večerašnjoj utakmici protiv Zlatibora.

pre 3 godine

Zvezdasi, znaci, i da zelimo da namestamo penale, nemamo nikakve poluge u SNS-u ili FSS. Molim vas, prestanite da spinujete i obrcete teze.

veliki strumf

Zamisli, 120 minuta proveli na terenu!!! Malo trckarali, više se šetali i umorili se. Za dnevnicu od osr hiljada evra koja kaplje i onim danima kada ne igraju. Sta da kažu gradjevinci koji GRADE ZGRADE, PUTEVE, MOSTOVE (a ne šutiraju loptu po livadi) za 40-50 evra dnevno po 12 sati (720 minuta), svakog dana. I to po suncu na plus 40, a ne uveče po prijatnom vazduhu?! Zamisli, 2 sata sa pauzama malo pikali loptu, vozili se avionom i umorni! Id čega bre?!

djole bombas

Ovo šta se radi Partizanu je strasno,...poništava se regularni gol, realno igraju na svaka 4 dana, mogli smo da dobijemo od fss slobodno kolo da bi se odmorili za Belgijance .P.S Natko kad je došao u partizan bio procelav vidi ga sad cupo mu nadimak

Straight Outta München

Najvaznije je da ce vas Belgijanci rasrafiti da ce vam trebati dve godine da se sastavite prevare jedne. 6 pobeda ove godine 1-0 posle golova iz nepostojecih penala. Treba da se borite za opstanak.

užasi propagande

Pošto su puna usta penala i brojanja, garantujem na slepo da Natko nije izveo ovoliko penala za sve godine u Moskvi koliko za sezonu u "ciganskoj ligi". Inače bivši igrač koji diše na škrge posle 50 min i jedino može sa kreča nešto da postigne. Sve to za 600k.